STYLE & COLOUR TROPHY

Soutěž značky L’Oréal Professionnel Paris Style & Colour Trophy představuje nejzářivější světové kadeřnické talenty, oslavuje kadeřnické umění a inspiruje kadeřníky po celém světě. Vznikla v roce 1954, kdy se jí zúčastnilo pouze 300 soutěžících. A od té doby se stala celosvětovou událostí, které se účastní tisíce nadšených profesionálních kadeřníků z celého světa. Přináší neuvěřitelnou energii a nadšení do kadeřnického průmyslu. Inspiruje kadeřníky z celého světa k posouvání svých hranic nejen v salonech, ale i na světovém pódiu.  V roce 2021 se soutěž otevřela pro všechny kadeřníky a přihlašování i samotné hlasování o vítězi probíhalo online. 

Loni se po čtyřech letech konala soutěž Style & Colour Trophy i v České a Slovenské republice. Tento ročník se od předchozích v mnohém lišil – první online registrace, finále rozdělené pro Česko a Slovensko a pochopitelně i téma bylo jiné. Motivem Style & Colour Trophy 2022 bylo French Edito – look hodný obálky módního časopisu.  Odborná porota složená z kadeřníků a odborníků z módního průmyslu tedy hodnotila nejen kadeřnické umění našich finalistů, správné používání technik French Glossing nebo French Balayage, ale především finální fotografii a TOTAL LOOK! 

A kdo vyhrál ročník 2022? Absolutní vítězkou českého finále se stala Stanislava Becková ze studa Stani_Beck, na Slovensku porotu i veřejnost ohromil Tomáš Didi z DidiTheSalon.  

V galerii najdete ty nejlepší okamžiky tohoto ročníku:

V letošním roce se můžete na soutěž těšit znovu a pokud uvažujete o přihlášení, ale nejste si jistí, můžete se inspirovat na našich stážích nebo sociálních sítích. Například stáž Petry Měchurové: Hair styling na focení do časopisů, kadeřnické soutěže a sociální sítě, je perfektní příležitostí, jak získat tipy a triky od profesionála, a naučit se dívat na světlo a tvar vlasů fotografickým okem.  

Sledujte naše sociální sítě a dozvíte se všechny potřebné informace!  

INSTAGRAM

FACEBOOK