Metal Detox snižuje riziko lámání vlasů

Profesionální záruka všech služeb barvení, balayage a zesvětlování.

 

Protokol Metal Detox snižuje riziko lámání vlasů o 87 %* a barevné výsledky jsou spolehlivé, bez ovlivnění stupně zesvětlení a vývinu pigmentu při barvení.

*Instrumentální test: přípravná péče Metal Detox + technická služba + šampon + maska

Problém během barvení, balayage a zesvětlování: kovy uvnitř vlasového vlákna.

7 letý výzkum ve spolupráci s Ioanninskou univerzitou odhalil, že během barvení, balayage a zesvětlování reagují kovy (obzvlášť měď) s oxidantem, což způsobuje lámání a méně spolehlivý barevný výsledek.

Míra obsahu kovů ve vlasech se liší v závislosti na kvalitě vody v místě, kde žijeme, a na poréznosti vlasů. Dokonce i ta nejčistší voda může být plná kovových částic. Důvodem je eroze, kterou voda působí na vodovodní potrubí. S každým dalším mytím se tyto kovové částice hromadí uvnitř vlasového vlákna.

Čím větší je poréznost vlasového vlákna, k tím větší koncentraci kovů dochází, neboť vlasové vlákno se chová jako houba. Vysoká hladina kovů ve vlasech (30 ppm a víc) představuje nebezpečí během služby barvení, balayage a zesvětlování. 

[Technologie]

Glicoamine. Tato molekula je dostatečně malá na to, aby cíleně působila na kovy uvnitř vlákna. Jedná se o chelatační činidlo, které je dostatečně malé, aby proniklo dovnitř vlasového vlákna. Jakmile je uvnitř, silně přilne ke kovu, dokonce i tehdy, je-li ve vláknu rozprostřen nerovnoměrně. Jinými slovy Glicoamine neutralizuje kov, ať už se nachází kdekoli.

 

U profesionální přípravné péče na domácí použití je tím zázrakem 2 % koncentrovaný Glicofiller, který redukuje absorpci kovů obsažených ve vodě. Na povrchu vlasu obalí vlas a dokáže vyplnit mikro poškození. Uvnitř vlasového vlákna proniká do vlasu a vyplňuje jádro vlasového vlákna. 

500 ml přípravná péče je určena pro profesionální použití v salónech, zatímco 250 ml přípravná péče je vhodná pro domácí použití.

Celá řada Metal Detox je založená na Glicoaminu, což je molekula pronikající do vlasového vlákna a neutralizující kovy.

V přípravné péči na domácí použití pak obsažený Glicofiller proniká do vlasového vlákna, vyplňuje ho a tím snižuje množství kovů pronikajících do vlasů.

Profesionální salónní přípravná péče

 

500 ml péče s vysokou koncentrací 10 % Glicoamine, obohacená o Ionene, chrání vlasové vlákno před jakoukoli službou tím, že neutralizuje zatěžující měděné částice. Zároveň umožnuje optimální vstřebávání barvy1 a neovlivňuje proces zesvětlení. Zachovává celistvost vlasového vlákna1, výsledná barva je homogenní a optimalizovaná1

 

1 Instrumentální test. 

Profesionální domácí přípravná péče

 

Objevte novou Metal Detox přípravnou péči. Doplněk řady produktů, který přímo cílí na poréznost vlasů. Profesionální domácí přípravná péče sa aplikuje jako krok jedna, před aplikací šampónu.

 

Přípravná péče je obohacená o 2 % Glicofilleru, aktivní látky s dvojím účinkem na povrchu i ve vlasovém jádru, která redukuje absorpci kovů obsažených ve vodě:

- na povrchu: obaluje vlasové vlákno a dokáže vyplnit až 1 milion mikro poškození vlasu během 1 minuty**,

- uvnitř vlákna: proniká do vlasu a vyplňuje jej až do vlasového jádra.

 

 • Až o 96 % menší lámavost vlasů / 25x silnější vlasové vlákno.
 • Hydratace po dobu až 72 hodin, uhlazené a hebké vlasy.
 • Proniká do hloubky s dlouhodobou účinností.
 • Okamžité usnadnění rozčesávání u všech typů vlasů.
 • Snižuje poréznost vlasů.***

 

 

**instrumentální test po aplikaci přípravné péče Metal Detox

***instrumentální test po 10 aplikacích přípravné péče, šamponu, masky a oleje z řady Metal Detox

Šampon a maska Metal Detox

 

Šampon obsahuje Glicoamine a Ionene, šetrně pročišťuje vlasová vlákna tím, že z nich odstraňuje nahromaděné kovové částice, například měď *. Vlasy vypadají zdravě a získají zpět svůj lesk. 

Maska, obohacená o Glicoamine a Ionene, chrání vlasové vlákno před ukládáním kovových částic, čímž zmenšuje jeho poréznost. Vlasy jsou intenzivně vyživené.

 

*instrumentální test po 12 aplikacích šamponu Metal Detox

Péče Metal Detox

 

Péče s lehkou texturou je obohacená o 2 % Aminosilane a Ionene, vytváří po emulgování lehkou pěnu, rychle se vstřebává do vlasového vlákna, kterému přináší zpevnění *. Obaluje vlasové vlákno, které je tak zároveň chráněné proti ukládání kovových částic, a vlasy jsou lesklejší.

 

*Instrumentální test.

Koncentrovaný olej Metal Detox

Koncentrovaný olej obohacený o Glicoamine chrání vlasy před usazováním kovových částic. Snižuje riziko lámání vlasů a nespolehlivých barevných výsledků.2 Termoochrana až do 230 °C. Vlasy jsou okamžitě vyživené a silnější.

 

Olej vznikl díky jedinečnému know-how – molekula Glicoamine je do něj dodána ve třech krocích:

 • Rozštěpení oleje do mikrokapiček s rychlostí míchání 40x rychlejší než obvyklý proces.
 • Vstříknutí molekuly Glicoamine do vodné fáze přípravku.
 • Stabilizace koncentrovaného oleje v mikro gel pro jedinečné výhody použití.

 

Koncentrovaný olej tak představuje dokonalé řešení pro zastavení lámání všech typů vlasů.3 Jediné použití zajistí vlasům výživu a zesílení – snižuje o 97 %2 riziko jejich lámání – jsou dvakrát lesklejší a barevné výsledky jsou spolehlivé.2 Můžete ho použít jak na mokré, tak i na suché vlasy.  

 

Proč koncentrovaný olej Metal Detox: 

 • 2x více vyživené vlasy2,
 • tepelná ochrana do 230 °C2,
 • pevnější vlasy.
 • 4x menší krepatění2,
 • lehká textura, která nezatěžuje,
 • návyková vůně Metal Detox.

1Instrumentální testy: přípravná péče Metal Detox + technologická procedura + šampon + maska.

2Instrumentální test koncentrovaného oleje Metal Detox.

3Při každodenním používání.

Metal Detox Krém

Účinky bezoplachového krému jsou poháněny Glicoamine, jedinou molekulou, která odstraňuje kovové částice z vlasového vlákna. Protokol Metal Detox snižuje lámání vlasů a nežádoucí změny barvy4. Řada Metal Detox je obohacena o nové gesto, které navíc chrání všechny typy vlasů před UV zářením. Nepřekonatelné složení ochranného vlasového krému Metal Detox v sobě kombinuje mnoho výhod: účinnou ochranu proti lámání vlasů, dlouhotrvající barvu, ochranu proti tepelnému stylingu i UV paprskům. Dosahuje úžasných výsledků nejen v boji proti lámání vlasů, ale i proti nežádoucím změnám barvy. 

 

 • Vlasy jsou chráněné proti poškození způsobenému UV zářením i proti působení tepla až do 230 °C.4
 • Odstraňuje až 48 % mědi z vlasů. 5
 • Rychle tající textura, která se okamžitě vstřebává bez zatížení.
 • Hydratace vlasů po dobu 72 hodin: efekt hloubkové hydratace. 4
 • Dlouhotrvající účinek proti krepatění: o 83 % definovanější vlasy.4
 • Pro všechny typy vlasů.

4Instrumentální test.

5Obsah mědi po 10 aplikacích

Potěšte své klienty a představte jim novou posilu řady Metal Detox. Výsledky přináší olej a krém i při samostatném použití, v kombinaci s šamponem a maskou ale budou znásobenější a výraznější. Nezapomeňte je na to upozornit.