STEAMPOD 4: PROfesionální péče

Chcete svým zákazníkům vytvořit dokonale rovné vlasy, nebo naopak ležérní vlny, a zároveň pečovat o jejich vlasy? Pořiďte si do salonu profesionální parní žehličku SteamPod 4, která nabízí rovnováhu mezi tepelnou úpravou a kondicí vlasů. 

Nedělejte kompromisy mezi tepelnou úpravou a kondicí vlasů!

Se SteamPod4 dosáhnete:

Až 3x rychlejší¹,
až 2x uhlazenější¹,
až o 95 % menší lámavost vlasů².

¹Instrumentální test, SteamPod 4 ve srovnání se SteamPod 4 bez páry a hřebínku. Testováno na vlasech typu V (kudrnaté vlasy).

²Lámavost vlasů měřena po opakovaném pročesávání zesvětlených vlasů typu V (kudrnaté vlasy) po 15 tazích SteamPod 4, ve srovnání se SteamPod 4 bez páry a hřebínku.

Průkopnická technologie

Značka L’Oréal Professionnel už více než 110 let využívá věděckých výzkumů k rozvoji světově bezkonkurenční expertízy v oblasti vlasové péče. Ve snaze zvýšit výkonnost při úpravě všech typů a textur vlasů jsme v roce 2012 učinili první krok v oblasti Beauty Tech. Tak se zrodila žehlička SteamPod.

Byl to převratný krok v době, kdy vlasové nástroje nebyly na takovém vzestupu jako dnes. Tehdy byly stylingové možnosti rozděleny mezi tradiční nástroje s dočasnými výsledky a permanentní narovnávání vlasů. S žehličkou SteamPod přinesla značka L’Oréal Professionnel nový způsob úpravy vlasů pomocí patentované technologie suché páry pro dlouhotrvající looky, které můžete libovolně měnit.

Nejnovější generace SteamPod 4 je naší první multifunkční profesionální žehličkou. Díky síle páry a novým technickým specifikacím umožňuje narovnat, navlnit nebo natočit všechny typy vlasů až 3krát rychleji* a až s o 95 % menším lámáním vlasů**. Balení SteamPod 4 je navrženo tak, aby bylo ještě udržitelnější, je lehčí, neobsahuje plasty a ochranné pouzdro je vyrobeno ze společensky odpovědných zdrojů. Nízka míra reklamací také ukazuje na udržitelnost odolného designu žehličky SteamPod.

Naším cílem je, aby se každý mohl vyjádřit svými vlasy. Díky SteamPod 4 se nikdo nemusí omezovat na jediný look.

*Instrumentální test, SteamPod 4 ve srovnání se SteamPod 4 bez páry a hřebínku. Testováno na vlasech typu V (kudrnaté vlasy).

**Lámavost vlasů měřena po opakovaném pročesávání zesvětlených vlasů typu V (kudrnaté vlasy) po 15 tazích SteamPod 4, ve srovnání se SteamPod 4 bez páry a hřebínku.

8 důvodů, proč zvolit parní žehličku SteamPod 4:

  • Chytrá regulace teploty – teplota se automaticky kontroluje 250x za sekundu, čímž se zajišťuje správná teplota destiček.
  • Tři možnosti nastavení teploty – od 180 do 210 °C pro každý typ vlasů.
  • Patentovaná parní technologie – nepřetržitý rozptyl suché páry (0,8 g/min) pro viditelně uhlazenější vlasy.1
  • Vysoce odolné keramické destičky potažené vrstvou hliníku, odolné i při velmi intenzivním používání (přesněji 218 750 tahů na vlasech, což představuje víc než 20 let používání)⁶
  • Zabudovaná nádržka na vodu - na jedno naplnění upravíte až 192 m vlasů.
  • Hřebínek, který optimalizuje rozptyl páry – přináší maximální uhlazení při žehlení vlasů.
  • Automatické vypnutí - po 30 minutách nečinnosti se z bezpečnostních důvodů vypne.
  • 360° otočný kabel -  s délkou 2,5 m pro ještě snadnější styling.

1Instrumentální test, SteamPod 3 ve srovnání se SteamPod 3 bez páry a hřebínku. 

⁶Při rozdělení vlasů na 35 sekcí, při 2 tazích na každém prameni, při 3 použitích týdně.

Nová Dimenze péče o vlasy - SteamPod uhlazující péče pro profesionální styling

Přineste do svého salonu novou úroveň péče a stylingu s inovativním SteamPod uhlazující péče. Tato uhlazující péče, vyvinutá s důrazem na nejmodernější technologie, může být klíčem k tomu, jak si vaši klienti odnesou nejen krásný vzhled, ale také zdravě vypadajíci a chráněné vlasy.

Díky patentované technologii, která chrání vlasy před extrémními teplotami a vlhkostí vzduchu, SteamPod uhlazující péče zajišťuje vysokou úroveň ochrany pro různé účesy. Péče je koncentrovaná, bez vody, a obsahuje 5% Alpha-silane, což umožňuje vlasům odolávat až 80% vlhkosti vzduchu a teplotám do 40 °C. Výsledkem je ochrana před krepatěním po dobu až 72 hodin a termoochrana až do 230 °C, čímž se stává ideálním partnerem pro všechny stylingové nástroje.

Pro vaše klienty to znamená, že si mohou užít lesklejší a hladší vlasy, styling bude až 3x rychlejší a výsledek vydrží až 5 mytí. Ať už Vaši klienti hledají ochranu před vlhkostí nebo dlouhotrvající uhlazení vlasů, SteamPod uhlazující péče spolu se SteamPod jsou tou správnou volbou.