Zregenerujte značně poškozené vlasy

Vstupte do nové éry vlasové péče s Absolut Repair Molecular od L'Oréal Professionnel. Tato revoluční produktová řada přináší průlomový způsob, jak regenerovat značně poškozené vlasy jediným použitím.* S obsahem 2% Peptides bonder a 5 aminokyselin, působí na molekulární úrovni, navrací vlasům původní sílu, pružnost a přirozený pohyb.**

#AbsolutRepairMolecular 

Obnova vlasů na molekulární úrovni 

Pokud je vlas poškozený, jeho molekulární struktura skládající se z peptidů, je oslabená. Peptid je seskupení mnoha aminokyselin, které jsou navzájem propojené tzv. peptidovými vazbami. Pokud je řetězec oslabený, vlasy trpí. Pokud chceme poškození zvrátit, nestačí jen obnovit peptidy. Problém: většina peptidů je příliš velká na to, aby se dala znovu vložit do vlasového vlákna.

Vůbec poprvé se vědcům z laboratoří L’Oréal Advanced Research podařilo peptidy rozložit a vložit jejich jednotlivé části do vlasového vlákna. Vytvořili produktovou řadu s ultrakoncentrovaným obsahem 5 aminokyselin a až 2% Peptides bonder, v případě přípravné péče dokonce až 3% obsahem Peptides bonder. Tyto složky řeší hned několik problémů: doplňují úbytek aminokyselin, opravují a obnovují molekulární strukturu vlasu. Nyní tedy dokážeme zregenerovat i značně poškozené vlasy jediným použitím.¹

Produkty  

Přípravná péče 

Koncentrované složení s tekutou texturou, rychlým vstřebáváním a obsahem 3% Peptides bonder a 5 aminokyselin. Přípravná péče proniká do hloubky vlasového vlákna, doplňuje molekulární strukturu a posiluje jádro vlasu.

APLIKACE

Aplikujte pomocí rozprašovače na vlhké vlasy od délek ke konečkům (po 2cm sekcích). Na každou sekci aplikujte cca 3 dávky z pumpičky. V závislosti na délce a hustotě vlasů aplikujte 15–20 dávek pumpičky celkem. Protahujte do délek a konečků uhlazujícím pohybem prstů po dobu 1 až 2 minut. Neoplachujte. Následně aplikujte šampon Absolut Repair Molecular jako další vrstvu na přípravnou péči.

Šampon 

Krémová pěna tohoto šamponu je dalším krokem k regeneraci. Luxusní textura čistí vlasy, usnadňuje rozčesávání a poskytuje vysokou úroveň péče díky složení s Peptides bonder a 5 aminokyselinami. Vlasy jsou silnější a vyživené, s vylepšenou pružností a přirozeným pohybem.² 

APLIKACE

Aplikujte na vlhké vlasy nebo jako další vrstvu na přípravnou péči. Emulgováním vytvořte bohatou pěnu. Důkladně opláchněte. 

Oplachovací sérum 

Toto sérum s koncentrovaným složením s 2% Peptides bonder a 5 aminokyselinami posiluje jádro vlasu na molekulární úrovni. Navrací vlasům pružnost a přirozený pohyb.² Okamžitá a viditelná proměna vlasů: vlasy jsou mnohem lesklejší a hebčí. 

APLIKACE

Aplikujte na mokré vlasy. Vlasy rozdělte pěšinkou uprostřed hlavy do 2 sekcí. 2–3 dávky pumpičky rozetřete v dlaních. Naneste rovnoměrně na každou sekci od délek ke konečkům. Sérum vpracujte do vlasů pomocí obou dlaní po dobu 1 až 2 minut. Pomocí prstů pročešte do délek. Důkladně opláchněte. 

PRO TIP

U silných a suchých vlasů můžete v případě potřeby doplnit vnitřní regeneraci povrchovou ochranou použitím masky Absolut Repair. 

Bezoplachová maska 

Její lehká textura okamžitě proniká dovnitř vlasového vlákna a navrací vlasům sílu. Vlasy jsou hebké, lesklé a zdravé na pohled. Zároveň jsou chráněné proti vnějším stresům. Vlasy přirozené na dotek. Termoochrana až do 230 °C.² 

APLIKACE

Aplikujte na ručníkem vysušené vlasy. Vlasy rozdělte do dvou sekcí. Aplikujte jednu dávku pumpičky na každou sekci, od délek ke konečkům. Podle potřeby přidejte více produktu. Neoplachujte. Poté vlasy vyfoukejte nebo nechte volně uschnout na vzduchu.

Objevte novou éru vlasové péče s Absolut Repair Molecular od L'Oréal Professionnel ZDE

1 * Instrumentální test na makromolekulární struktuře vlasového vlákna po aplikaci přípravné péče, šamponu a oplachovacího séra z řady Absolut Repair Molecular. 

2 ** Spotřebitelský test po 2 týdnech používání šamponu, oplachovacího séra a bezoplachové masky z řady Absolut Repair Molecular. 

3 Instrumentální test po 15 aplikacích šamponu, oplachovacího séra a bezoplachové masky z řady Absolut Repair Molecular.  

4 Instrumentální test po aplikaci bezoplachové masky z řady Absolut Repair Molecular.