Nová generace barev iNOA

Poháněné silou oleje a personalizované díky technologiím.

Chcete svým klientům nabídnout vysněnou barvu, která je šetrná, kryje až 100% bílé vlasy a neobtěžuje nežádoucí vůní? Zvolte permanentní barvy iNOA bez amoniaku, které si za třináct let, co jsou na trhu, zamilovali kadeřníci i klienti na celém světě.

V čem jsou jiné?

Nová generace barev iNOA je založená na bázi 60% koncentrace oleje a využívá jeho jedinečnou hnací sílu. Ta napomáhá vpravit všechny pigmenty dovnitř vlasového vlákna účinně, bez amoniaku, díky čemu je výsledný barevný efekt maximálně působivý a věrný tónu.

Díky iNOA jsou pigmenty vpraveny dovnitř vlasového vlákna účinně, bez amoniaku, a zároveň díky kationickým polymerům IONNENE G a INCELL přinášejí maximální hladký, vyživený a lesklý barvený vlas.

V roce 2023 představujeme jejich novou verzi s ještě výkonnějším složením. Díky lepší textuře umožňují snadnější a rychlejší aplikaci, míchání a smývání. Barvy lépe kryjí bílé vlasy a drží lesk. Díky šetrnějšímu složení jsou citlivé jak k vlasům, tak k vlasové pokožce. Nová generace barev iNOA má veganske* složení.

*Veganské složení: neobsahuje živočišné složky ani vedlejší živočišné produkty

97 % kadeřníků uvádí, že se s novým složením příjemně pracuje.**

**Uživatelský test, 96 kadeřníků.

Objevte jedinečnou technologii Oil Delivery System ve videu na L'Oréal ACCESS

Novinkou je přelomová technologie iNOA [iD], díky které můžete svým klientům dopřát digitální salónní službu.  

Co je iNOA [iD]?

Komunikace s klientem je důležitá a tato technologie ji velmi ulehčuje. Využijte speciální modul iNOA [iD] v aplikaci My Hair [iD], ať můžete představě svých klientů vyhovět naplno.

Jednoduchý příklad: Pokud zákazník přijde do salonu s tím, že chce hnědou nebo blond, díky diagnostice mu pomůžete zorientovat se v nespočetném množství odstínů a společně vybrat, zda chce např. studenou, teplou, tmavší nebo světlejší barvu. Díky pokročilému virtuálnímu zkoušení barev na displeji telefonu nebo tabletu uvidí, jak by přímo na něm daný odstín vypadal. 

To vše ve třech krocích:

1) Inspirační galerie – pomůže vám naladit se na představy klienta díky škále různých vzhledů a barevných výsledků. Vzorník představí 63 možných odstínů.

2) Diagnostika – pomocí 5 jednoduchých otázek budete moct zhodnotit vlasy klienta a dospět tak k ideální doporučené směsi pro přípravu personalizované receptury iNOA na kořínky i délky vlasů. 

3) Pokročilé virtuální zkoušení barev – pomůže klientovi představit si potenciální nový look pomocí simulace konečného výsledku.

Díky iNOA [iD] vyjdete vstříc všem typům klientů: ať už chtějí barvou zakrýt šediny, podpořit svoji přirozenou barvu, nebo si během lockdownu zvykli barvit vlasy doma a nyní se opět vracejí do profesionální péči. 

Stáhněte is iNOA [iD] i vy!

iOS
Android

Myslíme ekologicky

• Nepoužíváme papírové návody, čímž ušetříme 79 tun papíru.

• Kartonové boxy vyrábíme z recyklovaného papíru.

• 95 % hliníkových tub je vyrobených z recyklovaného hliníku.

• Víčka se lisují z recyklovaného plastu.

Průkopnický přístup k barvě: zrod řady iNOA.

L’Oréal Professionnel stojí v popředí vývoje barev na vlasy od roku 1909.

L’Oréal Professionnel od samého začátku podporuje kadeřníky novými technologiemi, které jim usnadňují barvení a odemykají kreativní potenciál.  

S vynálezem barev iNOA vytvořila značka L’Oréal Professionnel Paris zcela nový systém barvení vlasů – vůbec poprvé na bázi oleje. Novým pojetím barvy na vlasy, kterou vynalezla již v roce 1909, dala vzniknout řadě iNOA, která je výsledkem vytrvalého technologického výzkumu ve službách kadeřníků. Tato obdivuhodná cesta od prvních barev na vlasy na světě po dnešní barvy iNOA se poprvé představuje v úplnosti v nové publikaci o odkazu značky L’Oréal Professionnel Paris, která vychází společně s novou sérií iNOA. 

Pronikněte do duše firmy v příběhu o lidech, kteří se zanícením sloužili a slouží profesionálům od roku 1909. Vzpomínkovou knihu najdete od února 2023 online na webu L’Oréal a na platformě Access pro B2B.

Revoluce mezi barvami na vlasy: zrod řady iNOA.

Stěžejní moment, který vedl k objevu iNOA a technologie ODS.

„To, co koloristé potřebovali, bylo složení se stejnou účinností, jakou má amoniak, ale bez jeho nežádoucí vůně, bez amoniaku samotného. Takže jsme se snažili odstranit amoniak a nahradit ho jinými, méně alkalickými činidly. A to se nám zpočátku samozřejmě nedařilo. Nic se nemohlo vyrovnat účinnosti amoniaku.“

Když žádné řešení nefungovalo, Leïla Hercouetová požádala své výzkumníky, aby soustředili všechna dostupná data porovnávající látky v jednotlivých směsích – na jedné ose byl zesvětlující účinek, na druhé složení – aby tak společně našli jednotící prvek. Trávila hodiny cestováním mezi různými pracovišti, aby mohla výsledky analyzovat: „Jak jsem tak čekala na vzletové dráze, došlo mi, že to, co mají společného, je množství vody – viděla jsem, že když se ubere voda, zvýší se účinnost zesvětlování. Zavolala jsem šéfovi z letadla, když jsme čekali na odlet, a řekla jsem: ‚Myslím, že jsem našla řešení. Musíme najít něco, čím ve směsi nahradíme vodu!‘“

Při návratu do Francie začal tým Leïly Hercouetové experimentovat se snižováním obsahu vody. „Tak jsme si řekli: když odstraníme vodu, čím ji nahradíme? A samozřejmě, protipólem vody je olej. Takový byl tedy začátek barev iNOA.“

„Použili jsme malé množství vody a velké množství oleje. Je to opak klasického složení s amoniakem, v němž je 80 % vody a 20 % zbylých ingrediencí. V systému ODS to máme naopak, 60 % tvoří olej, máme tam texturizační činidlo a malé množství vody.“