L'ORÉAL BUSINESS AKADEMIE

Posuňte svůj salon na nový level. Protože vy za to stojíte.

Máte pocit, že vám v podnikání něco uniká? ​

Kadeřnická branže klade na vás jako kadeřníka a majitele salonu stále rostoucí nároky. A určitě se shodneme, že udržet krok s rychlým vývojem není vždy jednoduché. Své dovednosti ve stříhání a trendy barvení máte jistě perfektně zvládnuté, ale jakmile přijde řeč na věci jako marketing a podnikání...je to výzva.

Každý z vás má svou vlastní cestu a my ji respektujeme​

Podnikání v kadeřnické branži nemusí být jen o nekonečném růstu, větším salonu a neustálém expandování. Každý z vás má svou vlastní cestu a v různých fázích podnikání můžete mít různé priority. Proto se naše školení zaměřují na to, co je pro Vás v danou chvíli nejdůležitější.

Business stáže nemusí být jen o vydělávání více peněz

Ne vždy je vaší prioritou vydělat více peněz. Možná je pro vás právě teď prioritou získat větší sebevědomí v podnikání, stabilizovat ho nebo mít více volného času pro rodinu. A tomu my rozumíme. Nejen, že nabízíme stáže zaměřené na podnikání, ale také na komunikaci, organizaci nebo osobní realizaci. A vždycky se snažíme vymyslet specifický plán pro váš salon, na míru vám i požadavkům vašich klientů.

Stáže jako klíč k odemykání vašeho potenciálu

Začněte přemýšlet o našich stážích jako o klíči k růstu. Naši lektoři nejsou jen „učitelé“ – jsou to profesionálové ve svém oboru, průvodci do světa úspěchu a inovací. Každý z vás má obrovský potenciál a naši školitelé se postarají o to, aby jste ho odemkli a aplikovali ve své profesní praxi. Nasdílí s vámi rady, jak zlepšit své podnikání, jak získat více zákazníků, ale také jak dosáhnout rovnováhy mezi profesním a osobním životem.​ A to se zaručeným výsledkem.

Vyberme spolu stáž přesně pro vás

Podívejte se na kompletní nabídku stáží

Poznejte naše školitele

Vybrali jste si stáž? Ať už máte ambice většího podnikání nebo touhu po větší rovnováze, přijďte k nám. Investujte do sebe a uvidíte garantované výsledky, jako už desítky kadeřníků před vámi. Přijďte s námi objevovat, jak i jednoduché změny mohou mít obrovský dopad. Budeme rádi, když se k nám připojíte a společně uděláme váš salon skvělým místem nejen pro vaše zákazníky, ale hlavně pro vás!​

Na stáž se můžete zaregistrovat přes L'Oréal ProShop nebo u vašeho business partnera.

Instagram
Facebook