Salon Expert

Dopřejte svým vlasům skutečně profesionální péči. Objevte současné trendy a aktuální módní styl. Poznejte nejmodernější technologie ve vlasové kosmetice. Svěřte se do péče Salon Expert, kadeřnických salonů pracujících pod záštitou značky L’Oréal Professionnel.

Hodnoty, ve které věříme

Móda ve středu našeho zájmu
Produkty prověřené profesionály
Technologie založené na vědeckém výzkumu
Zodpovědný přístup k životnímu prostředí

Váháte, kam se vydat za svým novým stylem? Kde na vás čeká profesionální kadeřník s porozuměním pro vaši jedinečnost?
Najděte si svůj nejbližší Salon Expert v našem lokátoru!

V salonech Expert...

  • je vám garantována vysoce profesionální kvalita služeb
  • vás čekají konzultace a vlasová diagnostika a z nich plynoucí doporučení produktů a trendů v souladu s vaším osobním stylem
  • podle svých individuálních potřeb dostanete tu nejvhodnější hloubkovou vlasovou péči
  • poznáte novou úroveň péče díky současným technologiím
  • si užijete zcela nový emocionální zážitek z návštěvy salonu a nový styl komunikace s vámi
  • navštívíte velmi příjemné prostředí postavené na hodnotách, které vyznává značka L’Oréal Professionnel

Kdo jsou kadeřníci, kteří se postarají o vaši krásu

Naši kadeřníci jsou v úzkém kontaktu se světem módy a spolupracují s předními návrháři, aby vám nabídli nejaktuálnější trendy každé sezony. Inspirují se po celém světě nejen na přehlídkových molech, ale také pouličním stylem a celebritami.

Pracují s produkty L´Oréal Professionnel, u jejichž vývoje vždy stojí přední světoví kadeřníci. Naše továrna využívá elektřiny z obnovitelných zdrojů, z biomasy a sluneční energie. Pokud si za svého vlasového odborníka zvolíte kadeřníka ze Salonu Expert, rozhodnete se omezit přispívání ke globálnímu oteplování.

O konceptu Salon Expert Premium

Salon Expert Premium

Salony vyznávající myšlenku Salon Expert Premium nabízí svým klientům nejvyšší úroveň profesionálních služeb v kombinaci s pokrokovými řešeními, které posunou váš zážitek na novou úroveň.

V salonu na vás čeká nejen bezplatné wifi připojení a magazíny s posledními trendy, ale i vlasová diagnostika, ke které proškolení kadeřníci využívají iPad se speciální aplikací. Interiér salonů je designován s důrazem na emocionální zážitek při jeho návštěvě. Facebookový profil nebo vlastní internetová stránka jsou pro salony samozřejmostí. Všechny Salony Expert Premium najdete speciálně označeny v našem lokátoru.

Seznamte se s našimi Salon Expert Premium salony: