Poznejte nás blíže

Dopřejte svým vlasům skutečně profesionální péči. Objevte současné trendy a aktuální módní styl. Poznejte nejmodernější technologie ve vlasové kosmetice. Svěřte se do péče Salon Expert, kadeřnických salonů pracujících pod záštitou značky L’Oréal Professionnel.

Váš vysněný účes na dosah

Hodnoty, kterým věříme

Móda a styl je středem našeho zájmu
Produkty prověřené profesionály
Technologie založené na vědeckém výzkumu
Zodpovědný přístup k životnímu prostředí

Váháte, kam se vydat za svým novým stylem?

Kde na vás čeká profesionální kadeřník s porozuměním pro vaši jedinečnost? Najděte si svůj nejbližší Salon Expert v našem lokátoru!

Salon lokátor

V salonech Expert...

je vám garantována vysoce profesionální kvalita služeb.
vás čekají konzultace a vlasová diagnostika a z nich plynoucí doporučení produktů a trendů v souladu s vaším osobním stylem.
podle svých individuálních potřeb dostanete tu nejvhodnější hloubkovou vlasovou péči.
poznáte novou úroveň péče díky současným technologiím.
navštívíte velmi příjemné prostředí postavené na hodnotách, které vyznává značka L’Oréal Professionnel.
si užijete zcela nový emocionální zážitek z návštěvy salonu a nový styl komunikace s vlasovým profesionálem.
Kadeřníci, kteří se o vás postarají
Naši kadeřníci jsou v úzkém kontaktu se světem módy a spolupracují s předními návrháři, aby vám nabídli nejaktuálnější trendy každé sezony. Inspirují se po celém světě nejen na přehlídkových molech, ale také pouličním stylem a celebritami.
Pracují s produkty L´Oréal Professionnel, u jejichž vývoje vždy stojí přední světoví kadeřníci. Naše továrna využívá elektřiny z obnovitelných zdrojů, z biomasy a sluneční energie. Pokud si za svého vlasového odborníka zvolíte kadeřníka ze Salonu Expert, rozhodnete se omezit přispívání ke globálnímu oteplování.
Salon Expert
seznamte se s našimi salony
Salony vyznávající myšlenku Salon Expert nabízí svým klientům nejvyšší úroveň profesionálních služeb v kombinaci s pokrokovými řešeními, které posunou váš zážitek na novou úroveň.
Společnost L'Oréal Česká republika ve spolupráci s autorizovanou obalovou společností EKO-KOM spouští vzdělávací web tridimeprokrasu.cz s cílem zvýšit povědomí o třídění odpadu z hygienických a kosmetických přípravků. Tato iniciativa reflektuje závazek programu udržitelnosti L'Oréal pro budoucnost, v němž se L'Oréal zavazuje ke vzdělávání svých spotřebitelů v oblasti udržitelných kosmetických postupů a v oběhové ekonomice třídění odpadu z obalů.
V salonu na vás čeká nejen bezplatné wifi připojení a magazíny s posledními trendy, ale i vlasová diagnostika, ke které proškolení kadeřníci využívají iPad se speciální aplikací.
Interiér salonů je designován s důrazem na emocionální zážitek při jeho návštěvě.
Facebookový profil nebo vlastní internetová stránka jsou pro salony samozřejmostí.
Salony Expert najdete speciálně označeny v našem lokátoru.
PREMIUM

Kadeřnické Studio Esmarin

Lhotecká 1535, 25210 Mníšek pod Brdy
PREMIUM

Salon EDEN

Lesní 567, 29442 Luštěnice - Zelená