Metal Detox: Služba, kterou si zamilujete na první dotek

O tom, že je protokol Metal Detox již od června nepostradatelnou součástí služeb barvení, balayage a zesvětlování tisíců kadeřnických salonů po celém světě, není pochyb. My jsme se dnes rozhodli přinést vám příběh té nejlepší prodejkyně nejen služby Metal Detox, ale i produktů na domácí péči. Pojďte se společně s námi podívat, co za jejím úspěchem stojí. 

Kadeřnice Blanka Lošťáková z Olomouce poprvé Metal Detox objevila na jaře tohoto roku na sociálních sítích, kdy ještě tato produktová řada nebyla k dispozici. To ji ale neodradilo a postupně si začala zjišťovat všechny informace, které poté předávala také svým klientkám. Proto také nebylo překvapením, když byla jedna z prvních, kdo si kompletní protokol objednal k sobě na salon, aby ho mohl sám vyzkoušet. Pro jeho výsledky, okamžitě znatelné na pohled i na dotek, na něj nedá dopustit. Stejně tak i její klientky, které u ní nakupují balíček produktů na domácí ošetření, aby své vlasy chránily před kovy i v době mezi jednotlivými ošetřeními u ní na salonu. 

Poslechněte si její příběh:

Produkty Metal Detox jsou součástí služby, která by neměla chybět v žádném kadeřnickém saloně. Pokud náhodou tuto službu ještě nenabízíte, ale rádi byste se o ni dozvěděli více, navštivte L'ORÉAL ACCESS, vzdělávací platformu otevřenou všem vlasovým profesionálům. Všechny produkty jsou k zakoupení na L'ORÉAL PROSHOP. A pokud ještě nejste naším klientem, stačí vyplnit TENTO KRÁTKÝ FORMULÁŘ, po jeho vyplnění se vám ozve náš obchodní zástupce, který vám se vším ochotně poradí.