Metal Detox: Objevte sílu této řady v oleji

O 97 % menší riziko lámání vlasů*, 2x lesklejší vlasy*, spolehlivé barevné výsledky*. Přesně takový příslib i efekt přináší žhavá zářijová novinka – koncentrovaný olej Metal Detox, který tak doplňuje oblíbenou řadu vlasové péče neutralizující kovy ve vlasech.

Metal Detox milujete vy, kadeřníci, i vaši zákazníci. Díky této řadě můžete klientkům poskytovat profesionální služby barvení, balayage a zesvětlování s garantovaným výsledkem – lesklejšími a méně lámavými vlasy a zářivější barvou. Produkty pro třífázový profesionální protokol a šampon a masku pro domácí použití nyní doplňuje zbrusu nový koncentrovaný olejíček. 

Zázrak jménem Glicoamine

V laboratořích L'Oréal Professionnel jsme zjistili, že existuje molekula, která se dokáže cíleně zaměřit na kovy ve vlasech, jež jsou často příčinou lámání vlasů a nejistých barevných výsledků, a účinně je eliminovat. Tato molekula se jmenuje Glicoamine a je zázračnou ingrediencí řady Metal Detox. Obsahuje ji i nový koncentrovaný olej.

Olej vznikl díky jedinečnému know-how – molekula Glicoamine je do něj dodána ve třech krocích a třech fázích:  

- Rozštěpení oleje do mikrokapiček s rychlostí míchání 40x rychlejší než obvyklý proces.

- Vstříknutí molekuly Glicoamine do vodné fáze přípravku. 

- Stabilizace koncentrovaného oleje v mikro gel pro jedinečné výhody použití.

Konec lámání vlasů

Olej Metal Detox prošel v reálných podmínkách kadeřnických salonů více než 200 testy a prokazatelně pomáhá k rychlejší obnově vlasového vlákna po jakékoli službě barvení, balayage či zesvětlování. 

Koncentrovaný olej tak představuje dokonalé řešení pro zastavení lámání všech typů vlasů. ** Jediné použití zajistí vlasům výživu a zesílení – snižuje o 97 %* riziko jejich lámání – jsou dvakrát lesklejší a barevné výsledky jsou spolehlivé*. Můžete ho použít jak na mokré, tak i na suché vlasy.  

Mokré vlasy:

- snadná aplikace od kořínků po konečky,

- olej léčí vlákno zevnitř, okamžitě utěsňuje kutikuly,

- hustší hříva bez zatížení,

- výraznější a jasnější barva.

Suché vlasy:

- rychlá aplikace,

- okamžitý efekt ošetření povrchu vlasů bez zatížení, 

- pevnější a vzdušnější, 

- skutečně přirozený zdravý lesk,

- na dotek hedvábné.

Proč koncentrovaný olej Metal Detox: 

- 2x více vyživené vlasy*,

- tepelná ochrana do 230 °C*,

- pevnější vlasy. 

- 4x menší krepatění*,

- lehká textura, která nezatěžuje,

- návyková vůně Metal Detox.

Potěšte své klienty a představte jim novou posilu řady Metal Detox. Výsledky přináší olej i při samostatném použití, v kombinaci s šamponem a maskou ale budou znásobenější a výraznější. Nezapomeňte je na to upozornit.

* Instrumentální test koncentrovaného oleje Metal Detox

** Při každodenním užívání