iNOA: ikonická služba barvení bez amoniaku

Vysněná barva, luxusní zážitek a zdravé vlasy, to vše bez kompromisů. To očekávají klientky při návštěvě kadeřnického salonu. Splňte jejich očekávání díky převratným šetrným barvám INOA.

V roce 2009, kdy byla iNOA uvedena na trh, vyvolala doslova šílenství. Permanentní barva bez amoniaku a tím pádem bez nepříjemné vůně? Navíc s až 100% krytím a dokonalým barevným výsledkem, zaručující lepší kvalitu vlasů a intenzivní lesk? Ano, přesně taková je iNOA. A proto ji už téměř 13 let milují kadeřníci i jejich klientky na celém světě.  

V čem je iNOA tak revoluční?

Její průlomové složení na bázi 60% koncentrace oleje využívá jeho jedinečnou sílu. Vpravuje totiž pigmenty dovnitř vlasového vlákna tak účinně, že není potřeba amoniak, a zároveň přináší maximálně lesklý, intenzivně zářivý barevný výsledek věrný tónu. Kromě toho také respektuje vlasovou pokožku a přináší lepší kvalitu vlasů. 

Tato luxusní profesionální barva poháněná silou oleje se může pochlubit až 100% krytím bílých vlasů pro maximálně živou barvu. To vše ve 107 odstínech, které je možné mezi sebou libovolně kombinovat.  

S iNOA zkrátka dosáhnete profesionálních výsledků v podobě vysoce intenzivní barvy a lesku a zároveň svým klientkám poskytnete dokonalou smyslovourelaxaci. 

Jedinečnost INOA spočívá v:  

• Vysokém lesku 

• Vysoce intenzivní barvě 

• Optimálním respektování vlasové pokožky 

• Viditelně lepší kvalitě vlasů 

• 100% krytí bílých vlasů 

• 107 odstínech, které lze vzájemně míchat  

• Absenci amoniaku a nežádoucí vůně

INOA vám umožní dát volný průchod svému koloristickému umění a dopřát klientkám luxusní zážitek, jehož nelze dosáhnout v domácím prostředí. Nechte se inspirovat jak pracovat s jedinečnou technologií ODS hned teď na L’Oréal Access.