Hvězdné účesy: SteamPod 4 Moon Capsule

Co se týká inovací ve vlasovém stylingu, značka L’Oréal Professionnel má vždy náskok před ostatními. Nyní se vydává na cestu vesmírem s novou limitovanou edicí SteamPod 4 Moon Capsule! Tato žehlička na vlasy ve futuristickém designu přináší zcela novou dimenzi do světa vlasového stylingu a neměla by chybět v žádném salonu.

SteamPod 4 Moon Capsule se může pochlubit unikátní parní technologií, která v kombinaci se zabudovaným hřebínkem umožňuje kadeřníkům vytvářet úžasné účesy, které vydrží až o 95 % déle než účesy vytvořené pomocí běžných žehliček na vlasy. Díky šetrné technologii suché páry je vhodná pro všechny typy vlasů, i pro ty nejjemnější. Navíc je žehlička SteamPod 4 Moon Capsule kompatibilní se všemi vašimi oblíbenými stylingovými nástroji. Dává vám volnou ruku při experimentování a přináší vašim klientům opravdu jedinečný zážitek.
Limitovaná edice inspirovaná nekonečným vesmírem přichází v úžasné barevné kombinaci. Propojení nekonečné modři, metalické stříbrné a třpytek připomíná vesmír a průzkumy Měsíce. Limitovaná edice bude dostupná od listopadu 2023 a je tedy dokonalým vánočním dárkem pro všechny vlasové nadšence.

Tato futuristická edice je v souladu s vizí L’Oréal Professionnel: podporovat krásu žen prostřednictvím technologií. V nekonečném mezihvězdném prostoru se kreativitě meze nekladou, to je symbolem edice Moon Capsule. Vesmír je neprobádaným územím s nekonečnými možnostmi.

Chcete mít limitovanou edici SteamPod Moon Capsule i ve vašem salonu? 

Prohlédněte si nabídku zde.