French Balayage Pearls

L’Oréal Professionnel představuje službu French Balayage Pearls, novou projasňující službu plnou perleťových odlesků pro nádherně prozářený vzhled vlasů.

 

Nová profesionální 2fázová služba, kombinující dokonale prolnuté zesvětlení a neutralizované tónování, přináší dimenzionální, projasněné a perleťové efekty. Pro jedinečný a dokonalejší look.

Jděte do perleťové a projasněte svět.

Technika L’Oréal Professionnel pro přirozeně prolnutý barevný výsledek, kterého dosáhnete pomocí nejoblíbenější klasické 2fázové techniky zesvětlení a tónování French Balayage. Nyní je zdokonalena o perleťové tóny, které tradiční technice French Balayage dodávají další rozměr a přinášejí nové, jemné odlesky.

 

Vliv nejnovějšího kreativního trendu „perel“ na tradiční techniku French Balayage přináší výsledek v podobě přirozeného barevného vzhledu s jemnými duhovými akcenty.

Nový svět perel: 5 nových odstínů Dia light Pearls. 

French Balayage Pearls nabízí zcela nový svět jemných perleťových odstínů, od růžového až po snadno nositelný greige odstín. Řada dvou béžových duhových perleťových odstínů a tří studených perleťových odstínů vytváří dokonalé efekty pro všechny barvy vlasů, včetně tmavých základů. 

Prolnuté zesvětlení se potkává s nejnovějším trendem „perel“: v profesionálním pojetí. 

Na rozdíl od melírovací techniky je technika French Balayage charakteristická prolnutým zesvětlením od kořínků po konečky. Profesionálního projasněného perleťového efektu dosáhnete ve dvou krocích: 

Krok 1. Dokonale prolnuté zesvětlení a dvojité zarámování obličeje projasní a podtrhne zarámování obličeje díky jemným perleťovým odstínům na silnějších pramenech vlasů, než jsou baby lights melíry. 

Krok 2. Tónování vlasy zjemní nebo neutralizuje s projasňujícím glossem, který vlasům dodá jemný perleťový efekt. 

Nejvzácnější perly: tóny, které se liší. 

Rozjasněte vlasy pomocí těchto duhových odlesků pro decentní, a přesto výjimečný nádech! Profesionální tip: chcete-li si pohrát s perleťovým efektem, přidejte jednu až tři kapky Dia light červeného Boosteru do barvicí směsi podle toho, jak intenzivní výsledné barvy chcete dosáhnout. Tmavší odstín můžete posílit přidáním jedné kapky červené pro dosažení narůžovělého perleťového odstínu. 

French Balayage Pearls - profesionální tipy od Harriet Stokes. 

Tajemství dokonalé balayage spočívá v porozumění vlasům a produktu, se kterým pracujete. Důležitý je také způsob aplikace barvy. Klíčové prvky k úspěšnému provedení balayage. 

 

Pokud si chcete vychutnat nové perleťové odstíny v celé jejich kráse, nechte tónovací směs vždy působit po celou dobu působení. Služba French Balayage Pearls s technologií Dia light s gelovo-krémovou texturou vyniká snadnou a rychlou aplikací. 

 

Natónujte celou plochu vlasů kromě vlasové kontury. Tu si ponechte až na závěr, protože u ní obvykle dochází k nejrychlejšímu zesvětlení, a je tedy potřeba dávat pozor na přetónování. 

 

Při provádění techniky French Balayage vždy doporučuji natónovat vlasy o jednu výšku tónu světlejší barvou, než je výška tónu zesvětlených vlasů, aby výsledný tón opravdu vynikl.  

Pro více informací kontaktujte svého obchodního partnera nebo si prohlédněte kompletní nabídku v Proshopu.
Proshop nabídka