SteamPod 3.0: Objevte šetrnou sílu páry

Vlnité nebo naopak narovnané vlasy během chvilky a šetrně? Inovativní profesionální parní žehlička Steampod 3.0, kterou vyvinul L'Oréal Professionnel ve spolupráci s Rowentou, přináší možnost vychutnat si profesionální péči i z pohodlí Vašeho domova. 

O 91 % méně poškození*

Profesionální parní žehlička. 

Účes, který vydrží a to vše díky parné technologii SteamPodu 3.0.

*Instrumentální test po 15 aplikacích, v porovnání s SteamPod 3.0 bez páry a hřebenu.

Profesionální parní žehlička SteamPod 3.0, přináší konec kompromisů mezi tepelnou úpravou vlasů a jejich kondicí. Kombinuje účinek tepla a páry a poradí si šetrně i s těmi nej nepoddajnějšími vlasy. Účes nabývá lesklosti a parní technologie zaručuje hydrataci každého pramenu. Ačkoliv se jedná o profesionální produkt, úpravu rovných i vlnitých účesů pomocí SteamPod 3.0 zvládne každý. 

Díky své jedinečné technologii a specializované řadě stylingových produktů aktivovaných párou dosahuje tato třetí generace parních žehliček SteamPod perfektní rovnováhy mezi výkonem a péčí bez kompromisů. Vlasy jsou pomocí páry fixovány, odolávají proti krepatění a tím garantují dlouhodobý efekt. A právě proto je oblíbeným nástrojem všech, kteří své vlasy často tepelně upravují a zároveň jim záleží na jejich kondici.

V čem je SteamPod 3.0 lepší?
  • Nádržka na vodu je integrovaná v rukojeti.
  • Je o 37 % lehčí a o 14 % tenčí, hodí se proto na cesty.
  • Ergonomický tvar usnadňuje manipulaci.
  • Má vylepšený design a je dostupný i v luxusní černé barvě.

Parní žehlička SteamPod 3.0 zaručí vždy perfektní výsledek, ať už je vaším cílem rovný účes, objemné vlny nebo nedbalý messy-look. Všeho dosáhnete rychle a šetrně i při nízké teplotě.

SteamPod 3.0 je řešením pro všechna vaše stylingová přání.

Chcete ho vyzkoušet?

Zeptejte se svého kadeřníka v Salonech Expert!