Metal Detox: Sbohem kovy ve vlasech!

Také patříte mezi ty, které chtěly vždy zkusit balayage, nebo nějakou jinou formu zesvětlení vlasů, ale vždy jste se bála, aby to vaše vlasy neodnesly poškozením a zvýšenou lámavostí? Už nemusíte! Díky dlouholetému výzkumu jsme totiž přišli na to, jak vaše vlasy spolehlivě ochránit i během těchto náročných procedur, abyste si mohla dopřát vysněný účes podle svých představ, a to bez jakéhokoli rizika. 

Možná vás to překvapí, ale za zvýšenou lámavostí vlasů totiž velmi často stojí kovy uvnitř vlasového vlákna. Naši kadeřníci ale mají naštěstí k ruce spolehlivého pomocníka, který jim v boji proti kovům ve vlasech pomůže. Metal Detox z řady Serie Expert totiž umí kovy usazené uvnitř vlasů neutralizovat a vám tak zajistit výsledek, po kterém toužíte – zdravé vlasy bez lámání. 

Kovy ve vlasových vláknech máme téměř všichni. Jejich množství záleží na kvalitě vody, na místě, kde žijeme, a především na poréznosti vlasu. Ten se totiž chová jako houba a čím je poréznější, tím víc absorbuje nežádoucí kovy. A kde se berou? Původcem je eroze, kterou způsobuje voda ve vodovodním potrubí. S každým dalším umytím se tyto kovové částice hromadí uvnitř vlasového vlákna. Ale není třeba panikařit, ani vyšší hladina kovů nepředstavuje zdravotní riziko. Stojí ale za lámavostí vlasů a jejich poškozením, protože během barvení, balayage nebo zesvětlování reagují tyto kovy (zejména měď) s oxidantem. 

Malý zázrak jménem Glicoamine

V laboratořích L'Oréal Professionnel zjistili, která molekula se dokáže cíleně zaměřit na kov a eliminovat ho. Je to Glicoamine. Tato molekula je dostatečně malá, aby pronikla dovnitř vlasového vlákna a neutralizovala kovy. Jedná se o skutečný průlom pro profesionální služby barvení, balayage a zesvětlování s garantovaným výsledkem. Díky tomu budou vaše vlasy lesklejší, vaše barva zářivější, a vy spokojenější pokaždé návštěvě kadeřníka.

Domácí péče pro barvené a poškozené vlasy

Kadeřník vám v salonu poskytne čtyřfázový profesionální protokol, na nějž můžete navázat následnou domácí péčí. Pokračujte v pročišťování s třífázovou rutinou Metal Detox na ochranu vlasů a zachování jejich zářivé barvy díky produktům se stejným profesionálním složením jako v salonu. Zachovejte si zářivou barvu vlasů díky Metal Detox.

- Udrží zářivou barvu vlasů

- Snižuje riziko lámání vlasů o 87 %1

1vs. klasický šampon. Instrumentální test: přípravná péče Metal Detox + technická služba + šampon + maska.

Síla Metal Detox v koncentrovaném oleji

Koncentrovaný olej prošel v reálných podmínkách kadeřnických salonů více než 200 testy a prokazatelně pomáhá k rychlejší obnově vlasového vlákna po jakékoli službě barvení, balayage či zesvětlování. Slibuje o 97 % menší riziko lámání vlasů1, 2x lesklejší vlasy1, spolehlivé barevné výsledky1

Metal Detox v oleji představuje dokonalé řešení pro zastavení lámání všech typů vlasů. ** Jediné použití zajistí vlasům výživu a zesílení, vlasy jsou lesklejší a barevné výsledky jsou spolehlivé. Můžete ho použít jak na mokré, tak i na suché vlasy. Funguje samostatně, ale výraznější výsledky přináší v kombinaci se salonní službou a následnou domácí péčí v podobě šamponu a masky. 

Proč koncentrovaný olej Metal Detox: 
 • 2x více vyživené vlasy1,
 • tepelná ochrana do 230 °C1,
 • pevnější vlasy. 
 • 4x menší krepatění1,
 • lehká textura, která nezatěžuje,
 • návyková vůně Metal Detox.

1 Instrumentální test koncentrovaného oleje Metal Detox

2 Při každodenním užívání

Účinky řady Metal Detox v ochranném vlasovém krému.

Nejnovější inovace od Metal Detox – řada převratné vlasové péče, která chrání vlasy před usazováním kovových částic – obsahuje nejen Glicoamine, hvězdnou molekulu dostatečně malou na to, aby neutralizovala kovové částice uvnitř vlákna zodpovědné za lámání vlasů a změny barvy, ale nyní i UV filtry, které chrání vlasy před UV paprsky.

Nepřekonatelné složení ochranného vlasového krému Metal Detox v sobě kombinuje mnoho výhod: účinnou ochranu proti lámání vlasů, dlouhotrvající barvu, ochranu proti tepelnému stylingu i UV paprskům. Dosahuje úžasných výsledků nejen v boji proti lámání vlasů, ale i proti nežádoucím změnám barvy. 

 •  Vlasy jsou chráněné proti poškození způsobenému UV zářením i proti působení tepla až do 230 °C.3
 •  O 94 % menší riziko lámání.3
 •  Odstraňuje až 48 % mědi z vlasů. 4
 •  Rychle tající textura, která se okamžitě vstřebává bez zatížení.
 •  Hydratace vlasů po dobu 72 hodin: efekt hloubkové hydratace. 3
 •  Dlouhotrvající účinek proti krepatění: o 83 % definovanější vlasy.3
 •  Pro všechny typy vlasů.

3 Instrumentální test.

4 Obsah mědi po 10 aplikacích

COSMO BEAUTY AWARDS 2023

Proběhl osmý ročník prestižní hlasovací soutěže časopisu Cosmopolitan o tu nejlepší kosmetiku na trhu! 81 061 čtenářů hlasovalo a rozhodlo, jaké produkty používají nejradši. 

Metal Detox šampon získal první místo v Cosmo beauty awards 2023 v kategorii Luxe nejlepší šampon / kondicionér.

A Metal Detox koncentrovaný olejíček získal druhé místo v kategorii LUXE nejlepší vlasový olej / maska.

Produkty celé řady Metal Detox můžete zakoupit ZDE. Profesionální službu Metal Detox vyzkoušejte u kadeřníků ze Salonů Expert.

Jste kadeřník? 

Pokud jste kadeřník a ještě salonní protokol Metal Detox neznáte, klikněte sem, zanechte nám kontakt a my se vám ozveme.

Co na řadu Metal Detox říkají influencerky?