Metal Detox v salonech L’Oréal Professinnel

Vyzkoušejte službu Metal Detox na vlastní kůži – tedy vlasy! Právě nyní máte jedinečnou šanci vyzkoušet jedinečnou službu Metal Detox v jednom ze špičkových salonů L’Oréal Professionnel v Praze zdarma*.

Nabídka platí od 3. 12. 2021 – 31. 1. 2022. 

Možná, že o tom nevíte, ale během každého mytí vlasů se vám dovnitř vlasového vlákna dostávají kovy z vody, které se v něm následně ukládají. To má za následek zvýšenou pravděpodobnost poškození a následného lámání po barvení či zesvětlování vlasů. Naštěstí už tímto své vlasy trápit nemusíte! Díky dlouholetému výzkumu jsme totiž přišli na to, jak vaše vlasy spolehlivě ochránit i během těchto náročných procedur, abyste si mohla dopřát vysněný účes podle vlastních představ, a to bez jakéhokoli rizika – díky protokolu Metal Detox

Pro úspěšné uplatnění 100% slevy na službu Metal Detox si stačí udělat rezervaci v jednom z níže uvedených kadeřnických salonů na službu barvení, odbarvování, balayage nebo tónování. Salon vám během návštěvy poskytne ošetření Metal Detox zcela zdarma, stačí pouze předem nahlásit, že máte voucher z akce VOGUE LEADERS a při příchodu do salonu jej předat kadeřníkovi. 

Seznam salonů zapojených do akce Metal Detox zdarma: 

Kadeřnický Ateliér Kotlár

Pro více informací navštivte tento odkaz

Misha / Hair Studio

Pro více informací navštivte tento odkaz

Vlasové Studio Twins

Pro více informací navštivte tento odkaz

Pokud byste se o službě Metal Detox chtěli dozvědět víc, přečtěte si podrobný článek na našem blogu.

*Každý voucher lze uplatnit maximálně jednou. Služba Metal Detox je vždy spojena s dalšími službami, které kadeřník klientce po domluvě poskytne – barvení, tónování, odbarvování nebo balayage. Sleva 100 % se poskytuje pouze na ošetření Metal Detox. Slevu vám odečte kadeřník od celkové částky.