Metal Detox: Sbohem kovy ve vlasech!

blog banner

Také patříte mezi ty, které chtěly vždy zkusit balayage, nebo nějakou jinou formu zesvětlení vlasů, ale vždy jste se bála, aby to vaše vlasy neodnesly poškozením a zvýšenou lámavostí? Už nemusíte! Díky dlouholetému výzkumu jsme totiž přišli na to, jak vaše vlasy spolehlivě ochránit i během těchto náročných procedur, abyste si mohla dopřát vysněný účes podle svých představ, a to bez jakéhokoli rizika. 

Možná vás to překvapí, ale za zvýšenou lámavostí vlasů totiž velmi často stojí kovy uvnitř vlasového vlákna. Naši kadeřníci ale mají naštěstí k ruce spolehlivého pomocníka, který jim v boji proti kovům ve vlasech pomůže. Novinka Metal Detox z řady Serie Expert totiž umí kovy usazené uvnitř vlasů neutralizovat a vám tak zajistit výsledek, po kterém toužíte – zdravé vlasy bez lámání. 

Kovy ve vlasových vláknech máme téměř všichni. Jejich množství záleží na kvalitě vody, na místě, kde žijeme, a především na poréznosti vlasu. Ten se totiž chová jako houba a čím je poréznější, tím víc absorbuje nežádoucí kovy. A kde se berou? Původcem je eroze, kterou způsobuje voda ve vodovodním potrubí. S každým dalším umytím se tyto kovové částice hromadí uvnitř vlasového vlákna. Ale není třeba panikařit, ani vyšší hladina kovů nepředstavuje zdravotní riziko. Stojí ale za lámavostí vlasů a jejich poškozením, protože během barvení, balayage nebo zesvětlování reagují tyto kovy (zejména měď) s oxidantem. 

Malý zázrak jménem Glicoamine

V laboratořích L´Oréal Professionnel zjistili, která molekula se dokáže cíleně zaměřit na kov a eliminovat ho. Je to Glicoamine. Tato molekula je dostatečně malá, aby pronikla dovnitř vlasového vlákna a neutralizovala kovy. Jedná se o skutečný průlom pro profesionální služby barvení, balayage a zesvětlování s garantovaným výsledkem. Díky tomu budou vaše vlasy lesklejší, vaše barva zářivější, a vy spokojenější pokaždé návštěvě kadeřníka.

Domácí péče pro zářivou barvu

Kadeřník vám v salonu poskytne třífázový profesionální protokol, na nějž můžete navázat následnou domácí péčí. Pokračujte v pročišťování s rutinou Metal Detox na ochranu vlasů a zachování jejich zářivé barvy díky produktům se stejným profesionálním složením jako v salonu. Zachovejte si zářivou barvu vlasů díky Metal Detox.

  • Až 93% ochrana barvy proti UV záření, dokonce i u nejchoulostivějších barev a odlesků*.

  • Udrží zářivou barvu vlasů

  • Snižuje riziko lámání vlasů o 87 %**

*Instrumentální test po Metal Detox šamponu + masce až do dalšího mytí

**vs. klasický šampon. Instrumentální test: přípravná péče Metal Detox + technická služba + šampon + maska.