Metal Detox Olej: Konec lámání vlasů

Toužíte po krásných, lesklých pevných vlasech, které si hravě poradí i s náročnějšími salonními službami jako je balayage nebo jiná forma barvení či zesvětlování vlasů? Můžete je mít díky žhavé novince – koncentrovanému oleji Metal Detox, který neutralizuje kovy ve vlasech a přináší tak nejen spolehlivé barevné výsledky, ale zároveň snižuje riziko lámání vlasů.

Věda pro krásu

Stalo se vám někdy, že barva nevyšla přesně tak, jak jste vy a váš kadeřník čekali? Pravděpodobnou příčinou je přítomnost kovů ve vlasech. Ty kromě nejistých barevných výsledků často zapříčiňují také lámání vlasů. K těmto závěrům jsme došli na základě dlouholetého vědeckého výzkumu v laboratořích L'Oréal Professionnel, jenž nám také umožnil na tyto poznatky reagovat. Zjistili jsme, že existuje molekula, která se dokáže cíleně zaměřit na kovy ve vlasech a účinně je eliminovat. Jmenuje se Glicoamine a je zázračnou ingrediencí řady Metal Detox, která neutralizuje kovy ve vlasech, přináší spolehlivé barevné výsledky a lesklejší a pevnější vlasy 

Metal Detox se stal okamžitě po svém uvedení v roce 2021 hitem kadeřníků i vás, jejich klientů. O oblíbenosti této řady svědčí i umístění v soutěži o nejlepší kosmetiku na trhu Cosmopolitan Beauty Awards. Šampon Metal Detox zvítězil v kategorii LUXE nejlepší šampon / kondicionér. 

Úspěchy této převratné pečující řady nás inspirovali k jejímu rozšíření. S radostí tedy představujeme novinku – koncentrovaný olej.

Síla Metal Detox v koncentrovaném oleji

Koncentrovaný olej prošel v reálných podmínkách kadeřnických salonů více než 200 testy a prokazatelně pomáhá k rychlejší obnově vlasového vlákna po jakékoli službě barvení, balayage či zesvětlování. Slibuje o 97 % menší riziko lámání vlasů*, 2x lesklejší vlasy*, spolehlivé barevné výsledky*. 

Novinka Metal Detox v oleji představuje dokonalé řešení pro zastavení lámání všech typů vlasů. ** Jediné použití zajistí vlasům výživu a zesílení, vlasy jsou lesklejší a barevné výsledky jsou spolehlivé. Můžete ho použít jak na mokré, tak i na suché vlasy. Funguje samostatně, ale výraznější výsledky přináší v kombinaci se salonní službou a následnou domácí péčí v podobě šamponu a masky. 

Proč koncentrovaný olej Metal Detox: 

- 2x více vyživené vlasy*,

- tepelná ochrana do 230 °C*,

- pevnější vlasy. 

- 4x menší krepatění*,

- lehká textura, která nezatěžuje,

- návyková vůně Metal Detox.

Produkty celé řady Metal Detox můžete zakoupit online v obchodě Notino. Profesionální službu Metal Detox vyzkoušejte u kadeřníků ze Salonů Expert.

* Instrumentální test koncentrovaného oleje Metal Detox

** Při každodenním užívání