Majirel GLOW: Nechte své vlasy zazářit

Sledujete kosmetické trendy? Pak jste už velmi pravděpodobně slyšeli o trendu glow, jehož symbolem je přirozeně rozjasněná pleť. Tento oblíbený barevný směr má v líčení a péči o pleť své pevné místo a nyní se o slovo hlásí i ve světě barev na vlasy. Prozařte své vlasy díky novince Majirel GLOW od L´Oréal Professionnel.

Také toužíte po rozjasněné, čisté barvě, která není matná a která vašim vlasům dodá nádherný a zdravě vypadající lesk? Seznamte se s Majirel GLOW, rozjasňujícími barvami na vlasy pro dlouhotrvající neutralizaci a extrémní lesk, které tohle dokážou.

Majirel GLOW byly vyvinuté týmem kadeřníků v souladu s tímto aktuálním glow trendem jako reakce na požadavky žen po celém světě na studené odstíny, přirozený look a zářivé vlasy. Jedinečnost těchto barev tkví v tom, že kombinují lesk a neutralizaci pro dokonale přirozený rozjasněný výsledek. Majirel GLOW je nová generace studených odstínů, které odhalují přirozený vzhled, jas a lesk barvených vlasů.

Chcete novinku vyzkoušet? Inspirujte se našimi svěžími looky.

VYBERTE SI ZE 17 STUDENÝCH ODSTÍNŮ

Barvy Majirel GLOW jsou vhodné jak na přírodní, tak i na barvené vlasy. Vybírat můžete spolu se svým kadeřníkem ze 17 studených, průsvitných odlesků využívající béžové, popelavé, duhové a matné odstíny. Finální efekt závisí na původní barvě vlasů i na intenzitě Majirel GLOW, výsledné možnosti jsou tedy nepřeberné!

Nechte své vlasy zazářit, popřejte si službu Majirel GLOW v Salonech Expert!