Co je balayage a proč ji ženy milují

Balayage není ve světě krásných vlasů žádnou novinkou. Teprve nyní však slaví opravdu velké úspěchy. S velebením balayage se setkáte na stránkách časopisů plných slavných hvězd, na sociálních sítích u influencerek, i u běžných návštěvnic kadeřnických salonů. Francouzská technika barvení vlasů si totiž získá každého.  

Klíčové slovo pro balayage je přirozenost. Právě proto se těší takové oblibě. Balayage vypadá působivě a s péčí šikovného a zkušeného kadeřníka sluší ženám se všemi typy vlasů i pleti. Profesionál během návštěvy salónu vystínuje pomoci personalizované techniky prameny tak, že vypadají jako zesvětlené sluncem.  

Přirozený efekt ve dvou krocích 

Jak se při balayage postupuje? Nejdříve přichází ke slovu vlasová diagnostika, na základě které vám kadeřník zhodnotí stav vlasů a navrhne správný postup zesvětlování. Toužíte po překrásné balayage bez rizika lámání vlasů? Nezapomeňte v salónu požádat o ošetření Metal Detox, které před službou barvení, neutralizuje kovy přirozeně se nacházející ve vlasovém vláknu. Protokol Metal Detox tak dokáže snížit riziko lámání vlasů až o 87 %* a navíc vám barevný výsledek déle vydrží.  

*Instrumentální test: přípravná péče Metal Detox + technická služba + šampon + maska.

Dále aplikuje zesvětlující produkt z řady Blond Studio dle typu vlasu a požadovaného efektu, a to za pomoci štětce nebo  rukou. Následně se aplikuje neutralizující a vyživující Dia light pro co nejpřirozenější výsledek. Balayage má různé techniky, které kadeřník volí podle požadovaného efektu, typu a délky vlasů a dalších kritérií. Neaplikuje se až přímo ke kořínkům, díky čemuž vzniká déle trvající a přirozenější efekt. Na rozdíl od melírů se aplikovaný produkt lépe prolne a vytváří tak dokonalé propojení. Oproti ombré zvýrazňuje vlasy v různé délce a častokrát lemuje obličej. 

Na míru právě vám 

Dosáhnout přirozeného výsledku ale není jednoduché. Zručný kadeřník dokáže zhodnotit celou řadu kritérií a pak kreslí na prameny. Vytváří balayage přesně na míru každé zákaznici. O vlasy pečuje tak, že z kadeřnického salonu odcházíte s lichotivým účesem a zdravou kšticí. 

L'Oréal Professionnel povznesl balayage na maximální profesionální úroveň. Díky laboratorním výzkumům a bohaté praxi zkušených profesionálů vznikly produkty pro dokonalou francouzskou balayage. Vaše vlasy si totiž zaslouží jen to nejkvalitnější. Podlehněte francouzské balayage a objevte svou novou vášeň pro vlasy v Salonech Expert L'Oréal Professionnel.