BLOW DRY FLUIDIFIER: Pro dokonalou foukanou

Přemýšlíte, jak si na konci návštěvy vašeho kadeřníka nechat vlasy upravit? Inspirujte se 10 vybranými looky, které vám vlasový profesionál umí na hlavě vykouzlit pomocí novinky BLOW DRY FLUIDIFIER, která navíc umí ochránit vlasové vlákno před teplem a prodlouží efekt foukané:

Zatočené vlny

Vsaďte na ležérní účes inspirovaným týdnem módy a pochlubte se oslnivým leskem a nádhernými nedbalými vlnami.

Vlny ve tvaru S

Elegantní vlny, v ultra francouzském provedení, pohybující se ve tvaru písmene S. Pusťte si Paříž přímo do svého srdce (nebo alespoň vlasů).

Symetrický bob

Nadčasový, ženský a praktický. Takový je symetrický bob, který dodá každému typu vlasů objem a krásný lesk.

Rovný účes s patkou

Přitáhněte pozornost díky trendy patce a rovným vlasům. A jestli chcete něco ještě více chic, kadeřník vám může účes ozvláštnit vytvořením pohybu vlasů ve tvaru písmene S pomocí parní žehličky na vlasy SteamPod. A budete za hvězdu!

Super hladký účes

Rovné vlasy nemusí být nuda! Pokud se cítíte nejlépe ve hladkém a splývavém účesu, je toto nadčasové a elegantní řešení pro vás volbou číslo jedna. 

Baby vlny

Cítíte se na něco něžnějšího? Nechte svého kadeřníka, aby vám na hlavě během malé chvíle vytvořil panenkovský účes, se kterým se nikdy nebudete nudit.

Konturovaný bob

Navrženo speciálně pro osobitý vzhled a odvážného ducha. Máte náladu na něco originálního? S tímto elegantním účesem budete nepřehlédnutelná.

Ležérní vlny

Hledáte dokonalou kombinaci nedbalých trendy vln a letních plážových rozcuchů? Vsaďte na ležérní, přesto elegantní vlny, ve kterých zazáříte ať se vydáte kamkoli.

Vrstvený bob

Pokud vám omrzel klasický bob a chcete nechat vyniknout rysy svého obličeje, je pro vás jeho vrstvený sourozenec ideální volbou. Jednoduchá úprava dodá vašim vlasům šmrnc i nedbalou eleganci.

Pročesané vlny

Jaký BLOW-LOOK je váš nejoblíbenější? Nebo máte rádi změnu a styl foukané vždy střídáte? Budeme rádi, když se o svůj finální účes s námi podělíte také na svých sociálních sítích. Stačí, když použijete hashtag #foukanasblowdryfluidi.