HAIR&COLOR

PREMIUM
Průměrné hodnocení 3.7
(9 hodnocení)
 • 4xFinální vzhled
 • 4xPřístup kadeřníka
 • 4xStyl a atmosféra salonu

O salonu

Kadeřnické studio Hair&Color patří do prestižní skupiny Salon Expert, zaručující vysokou úroveň služeb a profesionální poradenství. Přijďte si k nám odpočinout a využít širokou nabídku našich služeb nejen vlasové péče a nových look trendů, ale i relax a péči o celé tělo. Od nás odcházíte odpočati od hlavy až k patě.

Naše služby

Náš tým

Hodnocení

Průměrné hodnocení 3.7

Seřadit podle hodnocení

Seřadit podle data

Načítají se hodnocení

 • Zákazník ze dne 03.10.2019

  Dobrý den, chci trochu zmírnit předchozí příspěvky, i když jsou pravdivé. Jedná se o tu "oškubanou slepici" :-(((. Recenze někdy čtu, takže mám potřebu se vyjádřit sama za sebe. Slečně Kateřině se opravdu účes hodně nepodařil, ale nemíním z toho dělat vědu. Bude trvat dlouho než mi vlasy trochu dorostou, vzadu a z profilu hrozné, naštěstí jsem včas zareagovala a nenechala si ostříhat ofinu, tu mi pak upravila velmi šikovná paní vedoucí Andrea. Pokud se slečnou Kateřinou mají ostatní zákaznice dobrou zkušenost, tak jsem prostě měla smůlu, slečna asi neměla svůj den :-). Pro mě to znamená, že kadeřnictví už nenavštívím, nejméně rok stejně nebudu potřebovat stříhání, ofinu si umím upravit sama a barvu si udělám lepší. Tímto tuto nepříjemnost uzavírám. Přeji všem hezký den. Oškubaná slepice :-)).

 • Zákazník ze dne 03.10.2019

  Ještě bych rád doplnil k mému předchozímu příspěvku. V konečné fázi manželka za tu hrůzu nic neplatila, i když manželka zaplatit chtěla. Vedoucí nic nechtěla, bylo jí prý evidentně líto, co paní Poláková způsobila. Ale to přesně vypovídá o tom, že manželce vlastně hodně ublížila. Mít vlasy a za hodinu ne, je na psychiku fakt náročné. Musel jsem to napsat, manželka naštěstí recenze nikdy nečte, ale možná by se nezlobila. Doporučuji paní Polákové, aby naslouchala přáním zákaznic, a nejela si po svém. Nevěřím, že to byl její první případ, ale to se nikdy nedozvíme.

 • Zákazník ze dne 03.10.2019

  Asi takhle. Píši za manželku, která by nikdy recenzi nepsala. Tedy ne tu negativní. Po zásahu Katky Polákové byla zdrcena. Manželka si přála sestřih, zkrátit už dlouhé vlasy, vzala sebou fotky, aby měla kadeřnice představu. Kadeřnice jí zkrátila vlasy takovým způsobem, že musela zasáhnout paní vedoucí a střih doopravit. Každopádně vlasy nyní má, jak se vyjádřila sestra manželky, jako oškubaná husa, na krku, kde měly být vlasy delší, jsou vystříhané jako dle kastrolu. Co to tam zaměstnáváte za hlupačku? Má vůbec výuční list? Zvažuji žalobu. Manželka se na sebe nemůže podívat do zrcadla, a když to udělá, tak pláče. Vlas jsou ozdobou ženy, a tohle udělat je fakt na pár facek. Vlasy ji budou dorůstat 2 roky minimálně. Koho to tam zaměstnáváte?

 • Zákazník ze dne 04.09.2019

  Tento salon vrele doporucuji. Byla jsem zde poprve a byla jsem nadsena. Kadernice Bara je skutecne profesional. Tak krasny melir jsem nikdy nemela. Precizni strih i melir, poradi vam a doporuci co vase konkretni vlasy potrebuji. Kadernictvi je krasne, ciste a utulne. Přeji at mate co nejvic spokojenych zakazniku jako jsem byla ja a dekuji. Simona Z.

 • Zákazník ze dne 11.06.2018

  Tento salon navštěvuji už dlouho. Vždy jsem byla velice spokojena a vždy věděli, co přesně chci. Určitě doporučuji.

 • Zákazník ze dne 11.06.2018

  Tento salón jsem navštívila již několikrát a vždy jsem byla spokojená. Pokaždě jsem byla ostříhaná podle svých představ. Za sebe určitě doporučuji.

 • Zákazník ze dne 30.05.2018

  Dnes jako kažký měsíc jsem navštívila kadeřnický salon Hair Color a moje kadeřnice Katka byla opět skvělá. Vždy je usměvavá a srší dobrou náladou.

 • Zákazník ze dne 25.05.2018

  V salonu jsem vždy moc spokojena. Rychlá, perfektní práce od všech kadeřnic. Skvělá péče o vlasy, výborně držící barvy.

 • Zákazník ze dne 09.04.2018

  nesmírná spokojenost, profesionální přístup ke všem věkovým kategoriím, skvělá atmosféra, vždy odcházím s účesem,který předčí moje očekávání, doporučuji všem, děkuji