Vzdělávání od profesionálů pro profesionály

Vzdělávání kadeřníků je srdcem značky L'Oréal Professionnel a proto vám nabízíme široký výběr stáží, ať už jste zkušený nebo začínající kadeřník.

Vzděláváme a podporujeme umělce dneška. Máme 5 kadeřnických akademií ve 3 zemích, kde se můžete nepřetržitě vzdělávat, zdokonalovat své dovednosti a zvyšovat úroveň své nabídky, abyste mohli svým klientům poskytovat čím dál tím lepší služby.

Naším posláním je pomáhat vlasovým profesionálům rozvinout svůj potenciál tak, aby byli hrdí a úspěšní. Přinášíme vám to nejlepší, co může naše vzdělávání v oboru nabídnout, a to kdekoli, kdykoli a odkudkoli.  

Společně se posouváme dopředu díky vzdělávacímu programu, který se neustále vyvíjí, je online i offline, a nabízí tak to nejlepší ze spojení digitálního a reálného světa.  

TECHNICKÉ STÁŽE  

TALENT – základní stáže pro začínající kadeřníky  

Klíče k barvě (K1)  

Essential Blondes 

French Balayage for All 

French Balayage 2021 

NOVINKA: NEW iNOA workshop  

EXPERT – stáže pro pokročilé a expert kadeřníky  

Klíče k barvě  (K2)  

Color Correction  

Color Contouring (K3)  

Korekce melírů a balayage 

NOVINKA: French Balayage Pearl workshop  

Podrobné informace o technických stážích najdete zde.  

KREATIVNÍ STÁŽE 

První pololetí roku 2023 je ve znamení novinek na našich kreativních stážích pod vedením ambasadorů L´Oréal Professionnel a spolupracujících kadeřníků. Na co se tedy můžete těšit?  

LE LAB: iNOA inspiration 

Inspirační seminář který je zaměřen na objevení nové iNOA. Spolu s ambasadorem L´Oréal Professionnel Paris vám na modelkách ukážeme její všestranné a kreativní využití doplněné o střih a styling – TOTAL LOOK. Představíme vám inovaci iNOA, díky které budete moci nabídnout u vás v salonu personalizovanou Total Look službu bez amoniaku pro každou svou klientku. 

POZOR: Tento seminář probíhá pouze v lednu a únoru, s přihlášením tedy neotálejte.  

PETRA MĚCHUROVÁ: Styling workshop pro začínající kadeřníky 

 
Základem je především foukaná a vlasový styling. Společně s Petrou objevíme a detailně probereme konzultaci / poradenství s klientem, jak zvládnout přípravu s klientkou a získat si její důvěru , techniky foukané a stylingu a výsledný prodej účesu. 

JULO HOSPODÁR: Celebrity Inspiration 

Julovy dlouholeté zkušenosti z módních přehlídek a soutěže Miss Slovensko jsou jedním ze zdrojů jeho inspirace na semináři Celebrity Inspiration. Společně s Julem si vyzkoušíte aktuální trendy účesy, stylingy, které jsou inspirovány světovými celebritami. 

MICHAELA ČOMAJOVÁ: Femme Fatale 

Celodenní seminář je určen pro každého, kdo má chuť naučit se něco nového – chce růst, vzdělávat se a postupovat v oblast trendy společenských účesů. Michaeliny dlouholeté zkušenosti a neustálé vzdělávání se a sledování nejnovějších trendů v oblasti společenských výčesů, vám pomůže prakticky rozvinout vaši kreativitu právě v této oblasti pomocí produktů TNA a Infinium. 

LUKÁŠ KŘÍŽ: Typologie a techniky střihů 

Poznejte, v jaké návaznosti se odvíjí střih od tvaru hlavy a tvaru obličeje, vlasové textury  a vlasových vírů. Dozvíte se přesné klíče k rozšíření vašich znalostí a sebejistoty při práci na salonu. Společně propojíme Look and Learn s praxí, která je alfou a omegou semináře. Zaměříme se na dva technicky propracované střihy, kde sami objevíte a naučíte se, jak pracují úhly a zdvihy vlasů při samotném stříhání. 

PETRA MĚCHUROVÁ: Hair styling na focení do časopisů, kadeřnické soutěže a sociální sítě  

Celodenní seminář je vhodný pro pokročilé kadeřníky s praxí (min 5 let), kteří chtějí posouvat hranice svého kadeřnického řemesla i v oblastech vlasového stylingu při focení do časopisů, na sociální sítě či kadeřnické soutěže. Petra vás ve své ambasadorské stáži naučí dívat se na světlo a tvar vlasů fotografickým okem. Fotografie pak mohou mít nepřeberné množství použití. Seminář je nejen o fotce, ale i o práci s vlasy. 

ANDREA JOSKOVÁ: Mám život ve svých rukou  

Jak si zvýšit kadeřnické sebevědomí a svou sebe-hodnotu? Jak uzdravit vztah k sobě samému a jak prodat své kadeřnické služby? Jak si nastavit hranice? Tento celodenní seminář je vhodný pro všechny kadeřníky, kteří mají chuť posunout se na své cestě dál, ke svým snům a své vizi.  

LINDA TÓTH-KOSTÍKOVÁ: Long hair – česání s lehkostí

Inspiračně-praktický seminář na precizně propracované drdoly, které jsou skutečnou vášní Lindy, která má mnoho ocenění z různých soutěží a hlavně dlouholeté zkušenosti v jejich česání. 

Informace o termínech a cenách stáží najdete na Proshopu nebo se informujte u svého byznys partnera.  

Můžete se těšit i na další novinky ve vzdělávání L'Oréal Professionnel, proto sledujte naše sociální sítě!  

INSTAGRAM

FACEBOOK