Tmavá elegance: iNOA Black Abyss

Ponořte se do hlubin barevné exprese s novou kolekcí odstínů iNOA Black Abyss, inspirovanou nejhlubšími místy na naší planetě. 

Znovuobjevte podmanivost tmavých barev s kolekcí Black Abyss, fantaskní šklály 9 profesionálních iNOA receptur pro tmavé odstíny vlasů od L’Oréal Professionnel. Škála barev inspirovaná nejhlubšími místy naší planety, podmořskými propastmi, přináší kadeřníkům nové kombinace a inspirace díky jedinečnému patentovanému složení určenému pro nejtemnější tmavé odstíny s jemnými odlesky. Poháněná silou oleje, bez amoniaku. Dostupná od ledna 2024. 

Black Abyss je nová tmavá.

Tmavá je zpět! Tmavá barva vlasů zažila letos obrovský comeback díky výrazné podpoře ze světa módy, pop kultury a celebrit sociálních sítí. Příkladem za všechny je 5 miliard vyhledávání hashtagu #blackhair na TikToku. Díky kolekci odstínů Black Abyss přichází L’Oréal Professionnel s 9 profesionálními recepturami iNOA pro tmavou s jemnými odlesky. Kadeřníci tak dostávají nový nástroj pro kreativní tvorbu s konkrétními kombinacemi a inspiracemi a milovníci tmavé barvy vlasů mají příležitost zcela bez zábran vyjádřit svůj styl.

Vyladěnost těchto tmavých odstínů je inspirována jak fantaskními barvami metaverza, tak nejhlubšími podmořskými propastmi naší zeměkoule. V hloubce více než 4 000 m pod mořem se ukrývají ty nejtemnější odstíny černé v celém vesmíru. Jsou tvořené nekonečnými náznaky barev, které jsou lidským okem nepostřehnutelné.  

Kolekce Black Abyss obohacuje škálu barev iNOA širokou nabídkou různě výrazných tmavých odstínů ve 4 kategoriích. Odemyká nové záblesky sebevyjádření pomocí barevných stylů z jiného světa s náznaky hnědé, červené, kovové či duhové a až 100% krytím bílých vlasů. 

Kolekce Black Abyss přináší kadeřníkům další příležitost, jak poskytnout profesionální diagnostiku a barvu na míru se zaručeným výsledkem: dlouhotrvající, intenzivní barva díky technologii Oil Delivery System.  

OBJEVTE INOA BLACK ABYSS