Profesionální péče: vlnité a kudrnaté vlasy

Taky u svých klientek a klientů s kudrnatými či vlnitými vlasy pokaždé přemýšlíte, jakou nejlepší péči pro jejich specifické potřeby zvolit? Už nemusíte! Představujeme vám novou, přelomovou řadou profesionální péče a stylingu Curl Expression, která je určená právě majitelkám a majitelům jemně vlnitých, vlnitých, kudrnatých či málo hydratovaných vlasů. Díky Curl Expression už nemusíte dělat kompromisy a můžete své klientele dopřát potřebnou hydrataci, definici a přesně takový tvar kudrn, po jakém touží.

Konečně speciální péče na míru 

Věděli jste, že celých 61 % populace generace Z má některý typ vlnitých či kudrnatých vlasů? Je proto skoro neuvěřitelné, že i navzdory této skutečnosti kadeřníkům v salonech po celém světě často chybějí nejen zkušenosti, ale i speciální produkty vhodné pro tento typ vlasů se specifickými potřebami. My v L´Oreál Professionnel jsme tento nedostatek odhalili a rozhodli se to změnit! A právě proto jsme společně s odborníky na kudrnaté vlasy z různých koutů světa vyvinuli novou řadu Curl Expression, která pozitivně ovlivní životy mnoha lidí. 

Účinné složení

Co stojí za neuvěřitelnými účinky této nové řady pro vlnité a kudrnaté vlasy? Přece jeho speciální složení obsahující tři aktivní látky. Glycerin je zdrojem dlouhotrvající hydratace i u těch nejsušších vlasových vláken. Urea H chrání i ty nejjemnější kudrnaté vlasy. A do třetice výtažek ze semínek ibišku má úžasné schopnosti hydratace, posílení a dodává hebkost.

Výjimečnost řady Curl Expression spočívá v tom, co kudrnatým a vlnitým vlasům nabízí: 

2X VÍCE HYDRATACE*
11X VÍCE DEFINICE*
O 37 % RYCHLEJŠÍ VYSOUŠENÍ** 
48H OCHRANA PROTI KREPATĚNÍ***

*Instrumentální test s 10 v 1 Cream in mousse 

** Instrumentální test s Drying Accelerator

***Instrumentální test s Curl Reviever

Nezáleží na tom, zda se jedná o decentní vlny nebo roztomilé prstýnky, Curl Expression ocení majitelé a majitelky jakéhokoliv typu vlnitých a kudrnatých vlasů, jejichž přirozený tvar a definice díky této profesionální péči vynikne. Třešničkou na dortu je nezaměnitelná, fascinující a smyslná vůně celé řady. 

Pečující i stylingoví pomocníci pro dokonalé vlny a kudrny

Řada Curl Expression obsahuje pečující i stylingové produkty, které nechají naplno vyniknout tvar jemně vlnitých, vlnitých, kudrnatých či málo hydratovaných vlasů.

Anti build up šampon jemně odstraňuje usazeniny, dodává vlasům potřebnou hydrataci bez pocitu svědivé vlasové pokožky či nadměrného vysoušení vlasů. Šampon má lehkou texturu, rychle pění a je ho možné používat v kombinaci s jinými řadami Serie Expert. 

Intenzivně hydratační maska na vlasy do hloubky hydratuje, usnadňuje rozčesávání vlnitých i kudrnatých vlasů pro volně splývající výsledný vzhled a přirozený pocit. Masku naneste na šamponem umyté a ručníkem vysušené vlasy a nechte působit 2-10 minut v závislosti na míře zcitlivění vlasů. Poté důkladně opláchněte.

Curls Reviver je pečující vodní mlha, která okamžitě oživí tvar kudrnatých vlasů každé ráno po probuzení. Zároveň poskytuje 48hodinovou ochranu proti krepatění.* Hodí se na každodenní použití, ideálně ráno hned po probuzení či na oživení kudrnatých vlasů v salonu při stříhání na sucho.Na pružné vlny a kudrny aplikujte postupně ze vzdálenosti 20 cm od vlasů.

*Instrumentální test s Curls Reviver.

Density Stimulator je skvělým pomocníkem pro ženy s kudrnatými a vlnitými vlasy s proměnlivým tvarem nebo s trakční alopecií způsobenou zapletenými účesy. Stimuluje kořínky pro větší počet vlasů a hustší vzhled. Díky rozprašovači dosáhnete precizního nanesení. Vmasírujte do pokožky a neoplachujte! Můžete ho použít i na zapletené účesy pro zmírnění pocitů svědění.

S Density Stimulatorem dosáhnete hustšího vzhledu vlasů za pouhé 3 měsíce*.

*Klinická studie, 292 dobrovolníků po dobu 3 měsíců.

10 v 1 Cream in mousse je nepřekonatelná bezoplachová stylingová péče s 10 účinky. Hloubková péče krému ve spojení s nadýchaností pěny tvoří výslednou texturu podobnou šlehačce, která se dokonale rozpouští ve vlasech. Pěnu jemně vmačkejte od konců do délek vlasů a neoplachujte.

1. 11x více definice*

2. hloubková hydratace 

3. posílení vlasového vlákna 

4. ochrana proti vlhkosti 

5. termoochrana až do 230 °C* 

6. hebké vlasy

7. pocit poddajných vlasů 

8. ochrana proti tření 

9. snadná aplikace 

10. všestranný stylingový produkt

*Instrumentální test s 10 v 1 Cream in mousse

Long lasting intensive moisturizer intenzivně hydratuje vlnité a kudrnaté vlasy pro pocit hedvábně hladkých vlasů, který vydrží. Navíc poskytuje termoochranu do 230 °C* a je možné ho použít v kombinaci s profesionální parní žehličkou SteamPod. Malé množství produktu aplikujte na konečky prstů a rovnoměrně rozetřete do délek. Čím jsou vlasy sušší, tím více produktu můžete použít.

*Instrumentální test s Long lasting intensive moisturizer. 

Definition Activator je krémový gel, který dokonale zvýrazňuje tvar vlnitých a kudrnatých vlasů od kořínků ke konečkům. Nanáší se do vlasů natáčením jednotlivých pramínků na prst. I tento produkt chrání před teplem do 230 °C*, přináší 12x více definice* a 3x více hydratace s menším krepatěním*.

*Instrumentální test s Definition Activator.

Drying Accelerator urychluje proces vysoušení vlnitých a kudrnatých vlasů díky mikro rozptýlení ultra jemných kapiček produktu. Aplikujte jako poslední krok před tím, než vlasy necháte volně uschnout na vzduchu nebo před fénováním pomocí fénu či difuzéru. Umožňuje až o 37% rychlejší vysoušení* a zároveň poskytuje 48hodinovou ochranu proti krepatění*. 

*Instrumentální test s Drying accelerator.

Dopřejte svým klientkám a klientům s jemně vlnitými, vlnitými, kudrnatými či málo hydratovanými vlasy tu nejlepší péči díky Curl Expression a pomozte jim vyjádřit a definovat jejich kudrny!

Recenze od PROfesionálů

Jana Vláčilová, technolog
L'Oreal  Professionnel Čechy/Morava

Hned jako první mě upoutala nezaměnitelná vůně celé řady. Díky hydrataci, kterou celá řada vlasům dodává, jsou lesklé, pružné a zacelené. Efekt vidím na modelkách hned – vlas, který byl suchý, je najednou zacelený a hydratovaný. 

Díky produktům celé řady jim dokážu vytvořit pružné vlny bez jakéhokoliv slepení. Top produkt, který používám, je pěna 10v1 Cream in mousse. Využívám ho na všechny vlasy, jež potřebují hydrataci, nejen na vlnité. Pěna je velmi lehká a usnadňuje rozčesávání.

Dalším mým oblíbencem je Definition Activator pro dokonalou definici vlnitých vlasů od kořínků až ke konečkům. Nejraději ho aplikuji na hodně mokré vlasy a vymačkávám, pak aplikuji Drying Accelerator pro rychlejší vysušení (funguje, i když nepoužívám teplo), konečnou úpravu dělám nejraději difuzérem. Pro vydefinování a oživení kudrn používám Curls reviver mlhu.Lýdia Mešťanová, technológ
L'Oreal  Professionnel Slovensko

Ohlasy z terénu od kaderníkov sú veľmi dobré. Z celého radu sú nadšení. Jednak z vône, ale hlavne z kvality vlasov. Vlasy sú lesklé, hydratované a uhladené. Okrem šampónu Anti build up  a intenzívnej hydratačnej masky boduje hlavne pena 10 v 1 Cream in mousse, Drying Accelerator, a veľmi sa tešia aj zo séra Density Stimulator. A samozrejme sa im páčia aj krémy na definíciu vĺn - Long lasting intensive mouisturizer a Definition Activator, ktoré fungujú aj na veľmi suchých a krepovitých vlasoch na dosiahnutie hladkej fúkanej.

Tento rad používajú nielen na vlnité a kučeravé vlasy, ale aj na veľmi suché, nepoddajné a rovné vlasy. Za mňa takisto skvelý radMirka Kulová, Vlasové štúdio Marilyn
Spišská Nová Ves

Tak, ja môžem za seba povedať, že ma rad Curl Expression naozaj ohromil. 

V prvom rade príjemnou jemnou vôňou, ktorá každú ženu ihneď zaujme a ďalej hlavne tým, že ho nemusím použiť na vyslovene vlnité alebo kučeravé vlasy, ale bez problémov aj na rovné no hrubšie vlásky, čo je aj môj prípad. Veľmi som si zamilovala bezoplachový sprej pre rýchlejšiu fúkanú, ktorý úžasne urýchli celý proces a vlásky sú po ňom hebké a lesklé. Pred fúkaním používam ešte multifunkčnú penu s ktorou je rozčesávanie jedna radosť.