Metal Detox: Objevte sílu této řady

Profesionální záruka všech služeb barvení, balayage a zesvětlování.

 

Protokol Metal Detox snižuje riziko lámání vlasů o 87 %* a barevné výsledky jsou spolehlivé, bez ovlivnění stupně zesvětlení a vývinu pigmentu při barvení.

*Instrumentální test: přípravná péče Metal Detox + technická služba + šampon + maska

Problém během barvení, balayage a zesvětlování: kovy uvnitř vlasového vlákna.

7 letý výzkum ve spolupráci s Ioanninskou univerzitou odhalil, že během barvení, balayage a zesvětlování reagují kovy (obzvlášť měď) s oxidantem, což způsobuje lámání a méně spolehlivý barevný výsledek.

Míra obsahu kovů ve vlasech se liší v závislosti na kvalitě vody v místě, kde žijeme, a na poréznosti vlasů. Dokonce i ta nejčistší voda může být plná kovových částic. Důvodem je eroze, kterou voda působí na vodovodní potrubí. S každým dalším mytím se tyto kovové částice hromadí uvnitř vlasového vlákna.

Čím větší je poréznost vlasového vlákna, k tím větší koncentraci kovů dochází, neboť vlasové vlákno se chová jako houba. Vysoká hladina kovů ve vlasech (30 ppm a víc) představuje nebezpečí během služby barvení, balayage a zesvětlování. 

[Technologie]

Glicoamine. Tato molekula je dostatečně malá na to, aby cíleně působila na kovy uvnitř vlákna. Jedná se o chelatační činidlo, které je dostatečně malé, aby proniklo dovnitř vlasového vlákna. Jakmile je uvnitř, silně přilne ke kovu, dokonce i tehdy, je-li ve vláknu rozprostřen nerovnoměrně. Jinými slovy Glicoamine neutralizuje kov, ať už se nachází kdekoli.

Přípravná péče neutralizující kovové částice

Péče s vysokou koncentrací 10 % Glicoamine, obohacená o Ionene, chrání vlasové vlákno před jakoukoli službou tím, že neutralizuje zatěžující měděné částice. Zároveň umožnuje optimální vstřebávání barvy1 a neovlivňuje proces zesvětlení. Zachovává celistvost vlasového vlákna1, výsledná barva je homogenní a optimalizovaná1

Šampon pročišťující vlasy od kovových částic

Tento šampon obsahuje Glicoamine a Ionene, šetrně pročišťuje vlasová vlákna tím, že z nich odstraňuje nahromaděné kovové částice, například měď 1. Vlasy vypadají zdravě a získají zpět svůj lesk. 

Maska chránící vlasy před ukládáním nežádoucích částic

Tato maska, obohacená o Glicoamine a Ionene, chrání vlasové vlákno před ukládáním kovových částic, čímž zmenšuje jeho poréznost. Vlasy jsou intenzivně vyživené.

Péče chránící vlasy před ukládáním nežádoucích částic

Tato péče s lehkou texturou je obohacená o 2 % Aminosilane a Ionene, vytváří po emulgování lehkou pěnu, rychle se vstřebává do vlasového vlákna, kterému přináší zpevnění 2. Obaluje vlasové vlákno, které je tak zároveň chráněné proti ukládání kovových částic, a vlasy jsou lesklejší.

Koncentrovaný olej Metal Detox

Tento koncentrovaný olej obohacený o Glicoamine chrání vlasy před usazováním kovových částic. Snižuje riziko lámání vlasů a nespolehlivých barevných výsledků.2 Termoochrana až do 230 °C. Vlasy jsou okamžitě vyživené a silnější

Olej vznikl díky jedinečnému know-how – molekula Glicoamine je do něj dodána ve třech krocích:

 • Rozštěpení oleje do mikrokapiček s rychlostí míchání 40x rychlejší než obvyklý proces.
 • Vstříknutí molekuly Glicoamine do vodné fáze přípravku.
 • Stabilizace koncentrovaného oleje v mikro gel pro jedinečné výhody použití.

Koncentrovaný olej tak představuje dokonalé řešení pro zastavení lámání všech typů vlasů.3 Jediné použití zajistí vlasům výživu a zesílení – snižuje o 97 %2 riziko jejich lámání – jsou dvakrát lesklejší a barevné výsledky jsou spolehlivé.2 Můžete ho použít jak na mokré, tak i na suché vlasy.  

Proč koncentrovaný olej Metal Detox: 

 • 2x více vyživené vlasy2,
 • tepelná ochrana do 230 °C2,
 • pevnější vlasy.
 • 4x menší krepatění2,
 • lehká textura, která nezatěžuje,
 • návyková vůně Metal Detox.

1Instrumentální testy: přípravná péče Metal Detox + technologická procedura + šampon + maska.

2 Instrumentální test koncentrovaného oleje Metal Detox

3 Při každodenním užívání

Metal Detox Krém

Účinky bezoplachového krému jsou poháněny Glicoamine, jedinou molekulou, která odstraňuje kovové částice z vlasového vlákna. Protokol Metal Detox snižuje lámání vlasů a nežádoucí změny barvy. Řada Metal Detox je obohacena o nové gesto, které navíc chrání všechny typy vlasů před UV zářením.

Nepřekonatelné složení ochranného vlasového krému Metal Detox v sobě kombinuje mnoho výhod: účinnou ochranu proti lámání vlasů, dlouhotrvající barvu, ochranu proti tepelnému stylingu i UV paprskům. Dosahuje úžasných výsledků nejen v boji proti lámání vlasů, ale i proti nežádoucím změnám barvy. 

 • Vlasy jsou chráněné proti poškození způsobenému UV zářením i proti působení tepla až do 230 °C.4
 • Odstraňuje až 48 % mědi z vlasů. 5
 • Rychle tající textura, která se okamžitě vstřebává bez zatížení.
 • Hydratace vlasů po dobu 72 hodin: efekt hloubkové hydratace. 4
 • Dlouhotrvající účinek proti krepatění: o 83 % definovanější vlasy.4
 • Pro všechny typy vlasů.

4Instrumentální test.

5Obsah mědi po 10 aplikacích

Potěšte své klienty a představte jim novou posilu řady Metal Detox. Výsledky přináší olej a krém i při samostatném použití, v kombinaci s šamponem a maskou ale budou znásobenější a výraznější. Nezapomeňte je na to upozornit.