French Glossing: prolnutá barva a lesk

Touží vaše klientky po dokonale prolnuté barvě a krásných lesklých vlasech? Splňte jim jejich sny díky nové salonní službě French Glossing od L’Oréal Professionnel. Ta přináší exkluzivní gloss péči, přirozené barvení odrostů i krytí bílých vlasů a bezvadný lesk. 

Touží vaše klientky po dokonale prolnuté barvě a krásných lesklých vlasech? Splňte jim jejich sny díky nové salonní službě French Glossing od L’Oréal Professionnel. Ta přináší exkluzivní gloss péči, přirozené barvení odrostů i krytí bílých vlasů a bezvadný lesk. 

French Glossing je dvoufázová profesionální technika inspirovaná francouzským know-how a představuje perfektní kombinaci barvení odrostů a maximálního lesku v délkách bez zatížení. Služba dokonale barví, oživuje, neutralizuje nežádoucí teplé podtóny dle přání klientky a zároveň vlasy do hloubky vyživuje. Jedná se o výsledek, kterého lze dosáhnout výhradně v kadeřnických salonech.

Spolu s French Glossing přichází také nový Clear a osm odstínů ikonických barev Dia light, s nimiž je služba spjata. 

French Glossing protokol 

Krok 1: Oxidační barva pro dokonalé barvení nebo krytí bílých vlasů u odrostů s barvami Majirel nebo iNOA. 

Krok 2: Acid-Kyselé gloss tónování s Dia light v délkách pro oživení barvy, vysoký lesk bez zatížení, viditelně lepší kvalitu a výživu vlasů.  

Dia light 

Služba French Glossing stojí na exkluzivní technologii Dia light, která je velmi šetrná k vlasům. Tyto barvy totižneobsahují amoniak, přinášío 30 % větší výživu* a vydrží až po dobu šesti týdnů*. Kyselé pH zajistí dvakrát větší leskl vlasového vlákna azároveň neutralizuje nežádoucí odlesky. Zároveň má extra pečující účinky. Jedinečná gelovo-krémová textura barev Dia light zaručuje snadnou aplikaci. 

Další novinky 

  • Clear je k dispozici v ekonomičtějším 250ml balení. Zjemní daný odstín a díky kombinování se směsí Dia light jí dodá lepší fluidnost pro snadnou a rychlejší aplikaci s větší kosmeticitou na barvených vlasech.  
  • Nové obaly přináší nový a více intuitivní vzorník obsahující odstíny Dia light v harmonii s odstíny Majirel.  
  • Dia light představuje 8 nových odstínů, od nejtmavších po nejsvětlejší, které doplňují naši barevnou škálu: 3/5,11/5,20/6,35/ 7,3/ 8,43/9/9,2.  

I v případě French Glossing myslí L’Oréal Professionnel na filozofii udržitelnosti – služba je koncipována tak, aby šetřila vodu i energii. 

  • Složení Clearu se lépe oplachuje, což ušetří až 1/3 vody** při každé službě. 
  • Tuba je recyklovatelná a vyrobená z 95 % z recyklovaného hliníku.   
  • Uzávěry*** a karton jsou plně recyklovatelné a vyrobené z recyklovaných materiálů.   

French Glossing představuje nové pojetí základního protokolu s exkluzivním gloss tónováním pro výslednou prolnutou barvu a vyživené vlasy. Služba je dispozici výhradně v salonech L’Oréal Professionnel.Neváhejte ji nabídnout svým klientkám.

*instrumentální test 

**Instrumentální test, množství vody použité k oplachování délek ve srovnání s iNOA.  

***S výjimkou pigmentů a aditiv.

French Glossing Bronze

 

Barvení odrostů, krytí bílých vlasů a oživení barvy. Co mají společného? Na všechna tři nejčastější přání vašich klientek a klientů existuje jednoduchá odpověď: oblíbená profesionální technika French Glossing, letos v novém žhavém trendu bronze. Představujeme vám novinku French Glossing Bronze, dostupnou od září.

Přilákejte klientelu zpět do salonů

 

Bronze look je na vzestupu od roku 2019 jak v líčení, tak v barvení vlasů, proto jsme se v L'Oréal Professionnel rozhodli na nej reagovat a zmodernizovali jsme naši ikonickou službu French Glossing. Novinka French Glossing Bronze vám umožní po létě rozšířit a osvěžit nabídku svých služeb, oslovit i náročnější klientelu a přilákat ji zpět k vám do salonu. Nabízí dokonalé barvení a krytí bílých vlasů u kořínků s tmavším odstínem, který se jemně prolíná s o dva tóny světlejším v délkach. Přináší výsledný efekt s jemnou rovnováhou mezi teplými a studenými tóny, kterého lze dosáhnout pouze v salonu od profesionálů.

 

Dvoufázové tajemství služby French Glossing 

 

Krok 1: Dokonalé barvení a krytí odrostů či bílých vlasů oxidační barvou Majirel nebo iNOA. Permanentní barvu můžete částečně nanést i na střední délku vlasů a vytvořit tak multidimenzionální efekt.

 

Krok 2: Do délek naneste barvu bez amoniaku Dia light na kyselé bázi. Oživíte tak zářivost barvy, aniž byste zatížili nebo zcitlivěli barvené délky vlasů. Díky gelovo-krémovému složení Dia light jsou vlasy o 30 % vyživenější a 2x lesklejší v porovnání se stavem před barvením.* 

 

*ve srovnání se stavem před barvením. Instrumentální test.

✨ OBJEVTE NABÍDKU NA BARVY ✨

Nekonečná paleta barevných kombinací

 

Chcete dosáhnout intenzivního barevného výsledku na míru jakékoliv klientce? Přizvěte si na pomoc zbrusu nové inovativní Dia light boostery.

 

NEUTRALIZACE nežádoucích odlesků, 

INTENZÍVNĚJŠÍ požadované odlesky, 

JEDINEČNÉ kreativní barevné výsledky na míru. 

 

6 nových odstínů Dia light boosterů vám umožní vytvářet nekonečné barevné kombinace. Vaše kreativita už nebude ničím omezená. Výsledkem bude vždy dokonale prolnutý, přirozeně vyhlížející French Glossing bez přesycení, s viditelně lepší kvalitou vlasů, zářivým leskem a dlouhotrvající barvou.

 

Hledáte inspiraci? Navštivte naše profily na sociálních sítích nebo se podívejte, jak díky Dia light boosterům čarují s odstíny vaše kolegyně a kolegové. 

Navštivte náš L’Oréal Pro Paris Instagram!
Staňte se součástí naší komunity na Facebooku!