French Glossing: prolnutá barva a lesk

Touží vaše klientky po dokonale prolnuté barvě a krásných lesklých vlasech? Splňte jim jejich sny díky nové salonní služběFrenchGlossingod L’Oréal Professionnel. Ta přináší exkluzivní gloss péči, přirozené barveníodrostů i krytí bílých vlasů a bezvadný lesk. 

Touží vaše klientky po dokonale prolnuté barvě a krásných lesklých vlasech? Splňte jim jejich sny díky nové salonní služběFrenchGlossingod L’Oréal Professionnel. Ta přináší exkluzivní gloss péči, přirozené barveníodrostů i krytí bílých vlasů a bezvadný lesk. 

FrenchGlossing je dvoufázová profesionální technika inspirovaná francouzským know-how a představuje perfektní kombinaci barvení odrostů a maximálního lesku v délkách bez zatížení. Služba dokonale barví, oživuje, neutralizuje nežádoucí teplé podtóny dle přání klientky a zároveň vlasy do hloubky vyživuje. Jedná se o výsledek, kterého lze dosáhnout výhradně v kadeřnických salonech.

Spolu s FrenchGlossing přichází také nový Clear a osm odstínů ikonických barev Dia light, s nimiž je služba spjata. 

French Glossing protokol 

Krok 1: Oxidační barva pro dokonalé barvení nebo krytí bílých vlasů u odrostů s barvami Majirel nebo iNOA. 

Krok 2: Acid-Kyselé gloss tónování s Dia light v délkách pro oživení barvy, vysoký lesk bez zatížení, viditelně lepší kvalitu a výživu vlasů.  

Dia light 

SlužbaFrenchGlossingstojí na exkluzivní technologii Dia light, která je velmi šetrná k vlasům. Tyto barvy totižneobsahují amoniak, přinášío 30 % větší výživu* a vydrží až po dobu šesti týdnů*. Kyselé pH zajistí dvakrát větší leskl vlasového vlákna azároveň neutralizuje nežádoucí odlesky. Zároveň má extra pečující účinky. Jedinečná gelovo-krémová textura barev Dia light zaručuje snadnou aplikaci. 

Další novinky 

  • Clear je k dispozici v ekonomičtějším 250ml balení. Zjemní daný odstín a díky kombinování se směsí Dia light jí dodá lepší fluidnost pro snadnou a rychlejší aplikaci s větší kosmeticitou na barvených vlasech.  
  • Nové obaly přináší nový a více intuitivní vzorník obsahující odstíny Dia light v harmonii s odstíny Majirel.  
  • Dia light představuje 8 nových odstínů, od nejtmavších po nejsvětlejší, které doplňují naši barevnou škálu: 3/5,11/5,20/6,35/ 7,3/ 8,43/9/9,2.  

I v případě FrenchGlossingmyslí L’Oréal Professionnel na filozofii udržitelnosti – služba je koncipována tak, aby šetřila vodu i energii. 

  • Složení Clearu se lépe oplachuje, což ušetří až 1/3 vody** při každé službě. 

  • Tuba je recyklovatelná a vyrobená z 95 % z recyklovaného hliníku.   

  • Uzávěry*** a karton jsou plně recyklovatelné a vyrobené z recyklovaných materiálů.   

FrenchGlossing představuje nové pojetí základního protokolu s exkluzivním gloss tónováním pro výslednou prolnutou barvu a vyživené vlasy. Služba je dispozici výhradně v salonech L’Oréal Professionnel.Neváhejte ji nabídnout svým klientkám.

*instrumentální test 

**Instrumentální test, množství vody použité k oplachování délek ve srovnání s iNOA.  

***S výjimkou pigmentů a aditiv.