French Glossing Bronze

Barvení odrostů, krytí bílých vlasů a oživení barvy. Co mají společného? Na všechna tři nejčastější přání vašich klientek a klientů existuje jednoduchá odpověď: oblíbená profesionální technika French Glossing, letos v novém žhavém trendu bronze. Představujeme vám novinku French Glossing Bronze, dostupnou od září.  

Přilákejte klientelu zpět do salonů

Bronze look je na vzestupu od roku 2019 jak v líčení, tak v barvení vlasů, proto jsme se v L'Oréal Professionnel rozhodli na nej reagovat a zmodernizovali jsme naši ikonickou službu French Glossing. Novinka French Glossing Bronze vám umožní po létě rozšířit a osvěžit nabídku svých služeb, oslovit i náročnější klientelu a přilákat ji zpět k vám do salonu.

Nabízí dokonalé barvení a krytí bílých vlasů u kořínků s tmavším odstínem, který se jemně prolíná s o dva tóny světlejším v délkach. Přináší výsledný efekt s jemnou rovnováhou mezi teplými a studenými tóny, kterého lze dosáhnout pouze v salonu od profesionálů.

Dvoufázové tajemství služby French Glossing 

Krok 1: Dokonalé barvení a krytí odrostů či bílých vlasů oxidační barvou Majirel nebo iNOA. Permanentní barvu můžete částečně nanést i na střední délku vlasů a vytvořit tak multidimenzionální efekt.

Krok 2: Do délek naneste barvu bez amoniaku Dia light na kyselé bázi. Oživíte tak zářivost barvy, aniž byste zatížili nebo zcitlivěli barvené délky vlasů. Díky gelovo-krémovému složení Dia light jsou vlasy o 30 % vyživenější a 2x lesklejší v porovnání se stavem před barvením.* 

*ve srovnání se stavem před barvením. Instrumentální test.

✨ OBJEVTE NABÍDKU NA BARVY ✨

Nekonečná paleta barevných kombinací

Chcete dosáhnout intenzivního barevného výsledku na míru jakékoliv klientce? Přizvěte si na pomoc zbrusu nové inovativní Dia light boostery.

  • NEUTRALIZACE nežádoucích odlesků, 
  • INTENZÍVNĚJŠÍ požadované odlesky, 
  • JEDINEČNÉ kreativní barevné výsledky na míru. 

6 nových odstínů Dia light boosterů vám umožní vytvářet nekonečné barevné kombinace. Vaše kreativita už nebude ničím omezená. Výsledkem bude vždy dokonale prolnutý, přirozeně vyhlížející French Glossing bez přesycení, s viditelně lepší kvalitou vlasů, zářivým leskem a dlouhotrvající barvou.

Hledáte inspiraci? Navštivte naše profily na sociálních sítích nebo se podívejte, jak díky Dia light boosterům čarují s odstíny vaše kolegyně a kolegové. 

Navštivte náš L’Oréal Pro Paris Instagram!
Staňte se součástí naší komunity na Facebooku!