French Balayage Shadow: Dramatičtější efekt

Oblíbená salónní služba French Balayage se letos na jaře představuje v novém! French Balayage Shadow pracuje s původní technikou prolínání barev, jen vsází na dramatičtější kontrast. Výsledkem je stínování od tmavších kořínků ke světlejším konečkům. Stále platí, že celek působí přirozeně.

Profesionální technika ve dvou krocích v novém

Postupné stínování kořínků, ze kterého French Balayage Shadow vychází, je v hledáčku světových kadeřnických profesionálů, celebrit i médií poslední tři roky. Neunikl ani nám v L’Oréal Professionnel, a proto přicházíme s novou salónní službou, která na tento trend reaguje. Díky inovacím technických produktů L’Oréal Professionnel teď můžete dosáhnout ještě dramatičtějšího barevného kontrastu mezi kořínky a délkami bez kompromisů pro vlasy vašich klientek.

Dokonalé prolnutí barev, dokonalá neutralizace

Výrazného zesvětlení a zároveň maximální ochrany dosáhnete s Blond Studiem 9 Bonder Inside. Díky svému složení s kyselinou citronovou a glycinem tato technologie umožňuje zesvětlení až o 9 výšek tónu, chrání vlasové vlákno a udržuje vlasy pevné. V kombinaci s profesionálními kadeřnickými technikami vytvoří u všech technik French Balayage dokonale prolnutý barevný výsledek a zároveň kontrastní stínování.

Dia light pro nádherný lesk

Druhým krokem, stejně jako u každé jiné balayage, je pak vyživující gloss s barvami Dia light. Tato profesionální technologie neutralizuje základy zesvětlení a dodává vlasům vyživující lesk. Kyselé pH složení barev Dia light s gelovo-krémovou texturou uzavírá vlasovou kutikulu po každém zesvětlování. Obnovuje tak krásu zesvětlených vlasů a zanechává je o 30 % více vyživené*. Vybírat můžete ze široké škály odstínů pro perfektní neutralizaci a výsledný French Balayage Shadow look na míru jakémukoliv přání vašich klientek.

Nabídněte svým zákaznicím novinku French Balayage Shadow a vytvořte jim trendy přirozené stínování od zvýrazněných kořínků po světlejší konečky. 

*instrumentální test

Máte zájem?

Chtěli byste u vás v salonu vyzkoušet novinky Dia light a Blond Studio 9 Bonder Inside? Celou nabídku najdete na Proshopu.

Jste kadeřník?

Pokud jste kadeřník a měli byste zájem dozvědět se více o spolupráci s námi, klikněte sem, zanechte nám kontakt a my se vám ozveme.