French Balayage Milky

Přinášíme nejnovější trend, který nesmí chybět ani u vás v salonu: French Balayage Milky

L’Oréal Professionnel je mistrem v barvicích technikách již od roku 1909, kdy značka přišla jako první s technikou balayage. Postupně a přirozeně se tato jedinečná technika vyvíjela do velice sofistikované a personalizované služby French Balayage. Jedná se o dvoukrokovou techniku, která v sobě propojuje dokonalé zesvětlení s následným dokonale prolnutým tónováním pro maximálně přirozený výsledek. Tuto sezónu přichází značka s průkopnickou inovací - fialovým zesvětlujícím balzámem Blond Studio 8 Bonder Inside, který dokáže v jediném kroku zesvětlovat a současně neutralizovat.

 

Ve spojení s Dia light nabízí dva nové barevné trendy inspirované současným žhavým trendem Milky Hair: Milky Chai (pro světlé vlasy) a Milky Caramel (pro tmavé vlasy), tedy milky - béžové tóny od světlého latté až po tmavý karamel.  

2 nové odstíny balayage inspirované největším trendem této sezóny: Milky Blonde. 

 

Jedná se o profesionální službu, která je provedena jedinečnou technikou French Balayage, proto ji řadíme mezi salonní služby. Je rozdělená do dvou klíčových kroků, z nichž každý využívá účinky toho nejlepšího produktu:  

 
Krok 1: zesvětlení vlasů pomocí nového fialového zesvětlujícího balzámu Blond Studio 8 Bonder Inside od L’Oréal Professionnel. 
Krok 2: na míru ušité mléčné receptury díky tón v tónu kyselé gloss barvě Dia light. 

 

Služba je vhodná pro všechny typy vlasů, výsledkem jsou dokonale prolnuté milky - béžové tóny pro rozjasněné vlasy s mléčným nádechem. 

Blond Studio: hlavní nástroj French Balayage.

 

Značka L’Oréal Professionnel vítá novinku ve své ikonické řadě zesvětlovacích produktů Blond Studio. Díky systému na bázi oleje dokáže tento balzám v jediném kroku zesvětlit vlasové vlákno a zároveň neutralizovat nežádoucí odlesky, navíc vyniká svou vysokou kosmeticitou.

 

Vlasové vlákno je posílené zevnitř: integrovaný komplex na ochranu vazeb Bonder Inside tvořený kyselinou citronovou a glycinem chrání vnitřní strukturu vlasu. Balzám Blond Studio také obsahuje 29 % vyživujících olejů, které posilují jeho zesvětlovací potenciál.  

 

Technika balayage je zásadním pilířem ve světě vlasových proměn. L’Oréal Professionnel nabízí ikonický technický protokol „à la française“ pro dokonale přirozený a sofistikovaný výsledek. Služba propojuje Blond Studio s barvami tón v tónu Dia light pro dokonale prolnuté zesvětlení s vyživující gloss barvou, jejímž výsledkem je přirozená a zářivě lesklá barva bez nežádoucích mosazných odlesků.