French Glossing pro dokonalou barvu a lesk

Perfektně prolnutá barva, přirozenost a lesk. To jsou tři poznávací znamení ikonické salonní služby French Glossing od L'Oréal  Professionnel. V čem je tak báječná a proč byste ji měli vyzkoušet? 

Francie je Mekkou módy i nejnovějších kosmetických trendů, včetně těch vlasových. A inspirací věhlasným francouzským know-how se pyšní i novinka French Glossing. Tato exkluzivní salonní služba představuje profesionální dvoufázovou techniku barvení vlasů proveditelnou pouze v kadeřnických salonech.

Služba dokonale barví, oživuje, neutralizuje nežádoucí podtóny podle vašeho přání a zároveň vlasy do hloubky vyživuje. Výsledkem je perfektní nabarvení u kořínků a vzdušné, vyživené délky s maximálním leskem a lze ho dosáhnout výhradně v kadeřnických salonech

Dopřejte si francouzskou eleganci od kořínků po konečky, aniž byste museli opustit svou rodnou zemi. Svěřte se do rukou kadeřnických profesionálů v Salonech Expert a nechte o sebe pečovat. Vyzkoušejte třeba právě unikátní salonní službu French Glossing od L'Oréal  Professionnel pro přirozeně prolnutou barvu, která dodá vašim vlasům krásný lesk.

French Glossing Bronze

 

Toužíte po nádherných, vyživených a lesklých vlasech v jedinečném odstínu na míru, navíc s bronzovým nádechem? Pak by vám neměla uniknout zbrusu nová profesionální služba French Glossing Bronze od L'Oréal Professionnel. 

 

Proč French Glossing Bronze?

 

Novinka reaguje na žhavý trend bronze, který si v posledních letech oblíbili profesionálové i celebrity jak v oblasti líčení, tak také v barvení vlasů. Jedná se o dvoufázovou profesionální techniku, která kadeřníkům umožňuje dosáhnout multidimenzionálního barevného efektu.

 

Ať už chcete bezchybně zakrýt bílé vlasy, nabarvit odrosty nebo jen oživit barvu, je pro vás French Glossing Bronze ideální volbou. Nabízí totiž dokonalé barvení a krytí bílých vlasů u kořínků s tmavším odstínem, který se jemně prolíná s o dva tóny světlejší barvou v délkách. Výsledkem, kterého lze dosáhnout pouze od profesionálů v kadeřnických salonech, je jemná rovnováha mezi teplými a studenými tóny. 

French Glossing pro zářivou barvu 

 

Během dvoufázové služby French Glossing kadeřník aplikuje do délek vašich vlasů barvy tón v tónu Dia light bez amoniaku pro zářivost barvy. Vlasy budou o 30 % vyživenější a 2× lesklejší.* Jedině kadeřničtí profesionálové jsou schopní vytvářet nekonečné barevné kombinace a kreativní výsledky na míru. Těšit se můžete vždy na dokonale prolnutý, přirozeně vyhlížející French Glossing, s viditelně lepší kvalitou vlasů, zářivým leskem a dlouhotrvající barvou.

 

Vyzkoušet službu French Glossing Bronze je možné pouze v Salonech Expert.

 

* v porovnání se stavem před barvením; instrumentální test