French Glossing pro dokonalou barvu a lesk

Perfektně prolnutá barva, přirozenost a lesk. To jsou tři poznávací znamení ikonické salonní služby FrenchGlossing od L´Oréal Professionnel. V čem je tak báječná a proč byste ji měli vyzkoušet? 

Francie je Mekkou módy i nejnovějších kosmetických trendů, včetně těch vlasových. A inspirací věhlasným francouzským know-how se pyšní i novinka FrenchGlossing. Tato exkluzivní salonní služba představuje profesionální dvoufázovou techniku barvení vlasů proveditelnou pouze v kadeřnických salonech.

Služba dokonale barví, oživuje, neutralizuje nežádoucí podtóny podle vašeho přání a zároveň vlasy do hloubky vyživuje. Výsledkem je perfektní nabarvení u kořínků a vzdušné, vyživené délky s maximálním leskem a lze ho dosáhnout výhradně v kadeřnických salonech

Dopřejte si francouzskou eleganci od kořínků po konečky, aniž byste museli opustit svou rodnou zemi. Svěřte se do rukou kadeřnických profesionálů v Salonech Expert a nechte o sebe pečovat. Vyzkoušejte třeba právě unikátní salonní službu FrenchGlossing od L´Oréal Professionnel pro přirozeně prolnutou barvu, která dodá vašim vlasům krásný lesk.