French Balayage: žhavý vlasový trend

French Balayage je fenomén, který hýbe nejen kadeřnickým světem už poměrně dlouho. A jeho sláva rozhodně není na ústupu. Poznávacím znamením tohoto způsob zesvětlení vlasů je přirozenost, neutralizace a vysoký lesk. Právě díky tomu dosáhl obrovské popularity a milují ho kadeřníci i ženy na celém světě. Patříte mezi ně i vy?

French Balayage je dvoufázová profesionální technika balayage od L’Oréal Professionnel na míru všem ženám od blondýnek po brunetky. Kombinuje dokonale prolnuté zesvětlení s vyživující barvou, jenž neutralizuje teplé tóny a dodává vlasům lesk. Služba je dostupná pouze v salonu, v domácím prostředí je neproveditelná. 

A jaká může French Balayage být? Od jemné a projasněné balayage až po elegantní a sofistikovaný sexy look, bez pruhů. Nebo extrémní a výrazné zesvětlení bez teplých tónů. Jedno má ale vždy společné – za všech okolností je French Balayage přirozená a s krásným leskem. 

Pokud uvažujete nad změnou barvy vlasů, ale zároveň toužíte po přirozeném výsledku, je French Balayage ideální volbou, ať už jste blondýnka, nebo brunetka. Službu poskytují výhradně kadeřníci v salonech L’Oréal Professionnel. Najděte si ten svůj na Salon lokátoru a buďte trendy.  

#LOREALPRO