Objevte jedinečnost profesionální regenerace v salonu, která umožňuje vyřešit více vlasových problémů najednou. Služba, která dodá vlasům okamžitou výživu, viditelný lesk a neodolatelnou hebkost.

Proč vyzkoušet službu Powermix

POWERMIX

Pokud svým vlasům potřebujete dopřát péči, ale váháte, jakou zvolit, je služba POWERMIX stvořená přímo pro vás. Služba Powermix totiž umožňuje kombinovat i dvě služby různé péče najednou. Co třeba ochrana barvy a vyživení vlasů? Pro POWERMIX žádný problém! Personalizovanou péči na míru vám kadeřník namíchá přímo před vašima očima. Můžete vyzkoušet COLOR pro lesk barvených vlasů, REPAIR pro obnovu vlasového vlákna nebo FORCE pro vlasy se sklonem k lámání. Nechte si namíchat tu pravou péči na míru a objevte tak sílu micerální technologie, která vašim vlasům dodá okamžitou výživu, viditelný lesk a neodolatelnou hebkost.

POWERMIX – čerstvě připravená regenerace na míru

Žhavá novinka POWERMIX je vůbec první personalizovanou službou s profesionální koncentrací účinných látek. Skládá se ze dvou kroků – základní báze a aditiva na konkrétní vlasový problém, které kadeřník smíchá a připraví přímo před vašima očima!

Těšit se můžete na základní bázi – BASE a 3 druhy POWERMIX podle nejčastějších vlasových problémů českých a slovenských žen – COLOR pro okamžitý lesk a ochranu barvy, REPAIR pro okamžitou obnovu vlasového vlákna a FORCE pro okamžitou výživu a posílení vlasů.

Pokračujte s personalizovanou péčí i doma díky POWERMIX SHOTS

Série Expert posouvá hranice personalizované péče ještě dále, neboť přichází s navazující domácí péčí POWERMIX SHOTS! Vyberte si jedno ze čtyř koncentrovaných aditiv – COLOR pro rozzáření barvy barvených vlasů s omega, REPAIR pro regeneraci vlasů obohacené o lipidy, NUTRI pro výživu suchých vlasů s glycerolem nebo LISS pro kontrolu objemu s pupalkovým olejem, a smíchejte ho s jednou z pěti masek řady Série Expert. Získejte jednu z 20 účinných kombinací, která si poradí rovnou se dvěma problémy najednou! Dejte vlasům přesně to, co potřebují, z pohodlí vašeho domova.

Najít POWERMIX Salon

Svůj nejbližší salon nabízející službu POWERMIX najdete snadno podle samolepky na dveřích nebo na odkazu pod mapou.