Style & Colour Trophy 2022

Kadeřnická soutěž i letos v digitálním formátu: další ročník legendární soutěže pro kadeřnické profesionály Style & Colour Trophy bude pokračovat i letos na jaře!  

Tématem pro všechny je „French Edito“, čili look hodný obálky módního magazínu. Zapojte se do nejdéle pořádané kadeřnické soutěže na světě a získejte globální věhlas.  

Style & Colour Trophy se stále rozšiřuje, zahrnuje nové země a představuje více profesionálů, zkušeností a větší rozmanitost looků. Pro soutěžící je téma tohoto ročníku – French Edito – příležitostí nejen vytvořit obálku módního časopisu, ale také oslavit krásu vlasů a využít nejnovější stylingové a barevné trendy jako je French Balayage nebo French Glossing. Novinkou je možnost zveřejnit soutěžní look na Instagramu a získat tak na svou stranu kadeřnické profesionály i milovníky krásných vlasů z řad širokého publika. Ti také mohou hlasovat online pro svého favorita v Ceně veřejnostRok 2021 znamenal s ohledem na celosvětovou pandemickou situaci digitalizaci soutěže. První digitální ročník čítal 22 500 kandidátů ze 30 zemí. Po národní fázi soutěže se každý národní vítěz dostal do globálního semifinále a 9 nejlepších z nich bylo vybráno k účasti ve velkém finále – Austrálie, Kanada, Francie, Maďarsko, Itálie, Japonsko, Mexiko, Rusko a Spojené státy. Vítězem se stal Massimo Tirimacco z Austrálie, druhé místo obsadil Kanaďan Kevins Kyle Lambert a na bronzové příčce se umístila Erica Keelen ze Spojených států amerických.  

Celosvětové finále loňského ročníku bylo představeno ve speciální epizodě mezinárodního webového seriálu Run Le Hair Show, který vysílají profesionálové pro profesionály i všechny milovníky vlasů. 

Cílem Style & Colour Trophy je zviditelnění profesionálních kadeřnických talentů na světové scéně a přiblížení kadeřnického řemesla veřejnosti. Oslavuje kreativitu a dovednosti tohoto umění, přináší do oboru neuvěřitelné vzrušení a energii a inspiruje kadeřníky po celém světě, aby se snažili posouvat hranice svých možností. Staňte se součástí toho prestižního kadeřnického klání. Přihlásit se můžete zde.

Sledujte náš blog a buďte mezi prvními, kdo se dozví více podrobností o Style & Colour Trophy 2022!