SteamPod 3.0: Objevte šetrnou sílu páry

Vlnité nebo naopak narovnané vlasy během chvilky a šetrně? Ano, jde to! Díky vylepšené parní žehličce SteamPod 3.0, kterou vyvinul L'Oréal Professionnel ve spolupráci s Rowentou. Seznamte se!

Parní žehlička SteamPod 3.0, to je konec kompromisů mezi tepelnou úpravou vlasů a jejich kondicí. Kombinuje účinek tepla a páry a poradí si šetrně i s těmi nej nepoddajnějšími vlasy.

Díky své jedinečné technologii a specializované řadě stylingových produktů aktivovaných párou dosahuje tato třetí generace parních žehliček SteamPod perfektní rovnováhy mezi výkonem a péčí bez kompromisů. A právě proto je oblíbeným nástrojem všech, kteří své vlasy často tepelně upravují a zároveň jim záleží na jejich kondici.

V čem je SteamPod 3.0 lepší?

  • Nádržka na vodu je integrovaná v rukojeti.
  • Je o 37 % lehčí, hodí se proto na cesty.
  • Ergonomický tvar usnadňuje manipulaci.
  • Má vylepšený design a je dostupný i v luxusní černé barvě.

Parní žehlička SteamPod 3.0 zaručí vždy perfektní výsledek, ať už je vaším cílem rovný účes, objemné vlny nebo nedbalý messy-look. Všeho dosáhnete rychle a šetrně i při nízké teplotě.

SteamPod 3.0 je řešením pro všechna vaše stylingová přání. Chcete ho vyzkoušet? Zeptejte se svého kadeřníka v Salonech Expert!