Metal Detox: Sbohem kovy ve vlasech!

Také patříte mezi ty, které chtěly vždy zkusit balayage, nebo nějakou jinou formu zesvětlení vlasů, ale vždy jste se bála, aby to vaše vlasy neodnesly poškozením a zvýšenou lámavostí? Už nemusíte! Díky dlouholetému výzkumu jsme totiž přišli na to, jak vaše vlasy spolehlivě ochránit i během těchto náročných procedur, abyste si mohla dopřát vysněný účes podle svých představ, a to bez jakéhokoli rizika. 

Možná vás to překvapí, ale za zvýšenou lámavostí vlasů totiž velmi často stojí kovy uvnitř vlasového vlákna. Naši kadeřníci ale mají naštěstí k ruce spolehlivého pomocníka, který jim v boji proti kovům ve vlasech pomůže. Novinka Metal Detox z řady Serie Expert totiž umí kovy usazené uvnitř vlasů neutralizovat a vám tak zajistit výsledek, po kterém toužíte – zdravé vlasy bez lámání. 

Kovy ve vlasových vláknech máme téměř všichni. Jejich množství záleží na kvalitě vody, na místě, kde žijeme, a především na poréznosti vlasu. Ten se totiž chová jako houba a čím je poréznější, tím víc absorbuje nežádoucí kovy. A kde se berou? Původcem je eroze, kterou způsobuje voda ve vodovodním potrubí. S každým dalším umytím se tyto kovové částice hromadí uvnitř vlasového vlákna. Ale není třeba panikařit, ani vyšší hladina kovů nepředstavuje zdravotní riziko. Stojí ale za lámavostí vlasů a jejich poškozením, protože během barvení, balayage nebo zesvětlování reagují tyto kovy (zejména měď) s oxidantem. 

Malý zázrak jménem Glicoamine

V laboratořích L´Oréal Professionnel zjistili, která molekula se dokáže cíleně zaměřit na kov a eliminovat ho. Je to Glicoamine. Tato molekula je dostatečně malá, aby pronikla dovnitř vlasového vlákna a neutralizovala kovy. Jedná se o skutečný průlom pro profesionální služby barvení, balayage a zesvětlování s garantovaným výsledkem. Díky tomu budou vaše vlasy lesklejší, vaše barva zářivější, a vy spokojenější pokaždé návštěvě kadeřníka.

Domácí péče pro zářivou barvu

Kadeřník vám v salonu poskytne třífázový profesionální protokol, na nějž můžete navázat následnou domácí péčí. Pokračujte v pročišťování s rutinou Metal Detox na ochranu vlasů a zachování jejich zářivé barvy díky produktům se stejným profesionálním složením jako v salonu. Zachovejte si zářivou barvu vlasů díky Metal Detox.

  • Udrží zářivou barvu vlasů

  • Snižuje riziko lámání vlasů o 87 %*

*vs. klasický šampon. Instrumentální test: přípravná péče Metal Detox + technická služba + šampon + maska.