BOTANÉA

Udržitelnost, ekologie, návrat k přírodě, slow fashion, jóga... To jsou témata, která poslední dobou hýbou společností. Všude je viditelný návrat k přírodě i k sobě samým. K ohleduplnosti a k šetrnosti. Zelený trend pomalu proniká  do všech oblastí našeho života včetně vlasové kosmetiky. My jsme se na tuto „zelenou cestu“ vydali už minulý rok, když jsme vám představili novou přírodní vlasovou péči Source Essentielle. A  pokračujeme dál! Nyní přicházíme s první 100% rostlinnou barvou na vlasy - Botanéa.

V ČEM JE BOTANEA JINÁ

- Využívá 3 rostlinné složky

- Její balení i výroba minimalizují svvou ekologickou stopu

 

- Je maximálně šetrná k vlasovému vláknu

- Dodá vlasům až o 80 % více lesku

 

- Nabízí škálu přirozeně vypadajících odstínů

- Je připravena kadeřníkem pro vás na míru

 

- Je kompatibilní s ostatními barvícími systémy

- Dodává texturu a pocit plnosti i jemným či slábnoucím vlasům

Seznamte se s novými 100% rostlinnými barvami Botanéa. Barvy Botanéa vycházejí vstříc vašim přáním, ale i přáním kadeřníků. Nabízejí tak řešení pro všechny ženy, které hledají tento nový přístup k barvení svých vlasů a touží po přírodní barvě a dokonalém leských, zdravých vlasech.

V rostlinných barvách Botanéa najdete spojení toho nejlepšího z přírody a dlouholetého vědeckého výzkumu L'Oréal. Henna, Indigo a Cassia tvoří jádro první 100% rostlinné barvy na vlasy od L'Oréal Professionnel. Listy Indiga se ideálně hodí pro hnědé či tmavé báze v kombinaci s hennou. Listy Henny uvolňují teple měděná barviva a jsou ideální pro vytvoření blond, měděných či hnědých odstínů. Cassia dodává vlasům mimořádný lesk a upravuje intenzitu odstínů. Botanéa tak přirozeně barví a rozjasňuje vlasy, od světlé blond až po tmavě hnědou.

A jak se o svou novou rostlinnou barvu starat po odchodu ze salonu? Ideální péčí a vlasovou kosmetikou, po barvení s rostlinnými barvami Botanéa, jsou produkty z řady Source Essentielle. Vlasy zanechají krásně lesklé, hebké na dotek a skvěle tak podpoří lesklý efekt barvení.

Staňte se spolu s námi #BOTANEALOVERS