COLORFUL FLASH

blog banner

Máte před sebou jedinečnou událost, na které chcete být originální? Kadeřníci L’Oréal Professionnel vám vykouzlí originální vlasový efekt jen pro vás. Nebo si už dlouho přejete barevnou změnu, ale bojíte se trvalé změny? Zkuste ji nanečisto! Nevšední barvy ve vlasech jsou teď v kurzu!

S novou službou Colorful Flash od L´Oréal Professionnel se hranice barvení posouvají. Barvy bez závazků k trvalé změně se vymyjí po jednom použití šamponu a zanechávají vlasy jemné a hebké. Přijďte do svého oblíbeného Salonu Expert a nechte si od kadeřníků vykouzlit jedinečný barevný styling jen pro vás. Na výběr máte z devíti výrazných barev, které se nebojte kombinovat nebo míchat mezi sebou pro ještě originálnější barvu.

Služba Colorful Flash je profesionální instantní barevná změna, která je rychlá a bez závazků. Hodí se na všechny typy a barvy vlasů bez potřeby předběžného zesvětlování a jednoduše se aplikuje. Barvy s technologií vlasového make-up gelu mají jemnou texturu. Pigmenty barev se chytí vlasového vlákna a vytvoří rovnoměrný vyhlazený efekt. Je jen na vás, jestli chcete finální look matný, sametový nebo třpytivý! Celá změna s výraznými barvami trvá do patnácti minut. Hrajte si s barvami vlasů jako s make-upem!